Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eladnátok a számítógépeteket,...

Eladnátok a számítógépeteket, ha érzitek, hogy hátráltat benneteket?

Figyelt kérdés
Pl elhanyagoljátok a családotokat miatta, vagy egyéb feladatokat, iskolát, hobbit, tehetséget? Én elhanyagolok miatta tbb dolgot is, és érzem, hogy amíg számítógép van a kezem ügyében, ez így is fog maradni. Hiába akarok "parancsolni" magamnak, mindig ugyanott lyukadok ki.
2012. dec. 28. 14:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóval arra gondoltam, mi lenne, ha leadnám?
2012. dec. 28. 14:37
 2/14 A kérdező kommentje:
El, nem le.
2012. dec. 28. 14:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Én biztos nem adnám el :D

Azért a mai világban az internet egy összeköttetés a világgal + ha már megvan miért adnám el? Szerintem inkább önuralom kellene, hogy na most igenis nem kapcsolom be, hanem a családommal leszek, sportolok stb. Ez egy függőség tud lenni, tudom én is voltam benne egy időben, még enni sem nagyon volt kedvem csak a gép előtt ülne. De józan ésszel túl lehet rajta lenni, csak ne a gépre gondolj mindig.

2012. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Soha :D Ma már mindenhez kell számítógép (és internet). Amúgy önuralom kell és lesz időd mindenre.
2012. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire függő vagy, akkor igen.
2012. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem kell azt eladni.

Nincs egy ismerősöd aki ért a számítógépekhez?

Csinál egy admin fiókot, te kapsz egy felhasználóit, és letiltatsz vele minden játékot.

Így az alap internetezés megy, használható a gép, játszamni viszont nem tudsz :)

A facebookot is le lehet ám tiltani ;)

2012. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Férjemnék úgy oldjuk ezt meg,h néha otthagyja a gépet a munkahelyén. Mondjuk nekünk mobilnet meg laptop van,szóval ez nem gond. Így mindig akad pár este, amikor nincs ott a gép, hogy elcsábítsa, de azért internet nélkül se kell élnünk.
2012. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Soha nem adnám el. Nem vagyok függő, de sokat ülök itt, viszont emiatt nem hanyagolok el senkit, viszont el tudom vele űzni az unalmas órákat. De most gyorsan belegondoltam, hogy egy nap mennyi mindenre használom a számítógépet és az internetet. Vegyük csak azt, hogy sokat fényképezek, ezeket ugye a gépen tudom megnézni, ha feltöltöm őket. Minden nap megnézem az időjárást, tv műsort. Sok filmet nézek, stb. És én a Facebook-on is igen aktív vagyok (nem az életem minden percét posztolom, inkább arra használom, hogy követek olyan embereket, blogokat, amik az érdeklődési körömhöz tartoznak. Szóval nem, nem válnék meg a számítógépemtől semmi pénzért.
2012. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Csomagold be a dobozába és tedd el jo helyre, hogy ne legyen szemelott. Ha már nem lesz ilyen a kísértés, akkor eloveheted. Olyan mint a csoki. Ha nincs szemelott, akkor nem falod fel.
2012. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eladni????????? Akkor, mi a fenét csinálnák délelőtt 10-től hajnalig? :)))))))) Így sem vagyok egyetlen közösségi oldalon sem. Nincs rá idő........ A végén, még valami munkára vetemednék.:)))))))))
2012. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!