Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok képtelen rendesen...

Miért vagyok képtelen rendesen tanulni?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, és egyáltalán nem tudok tanulni. Minden vizsgaidőszak ugyanolyan, 1 vagy 2 dologból átmegyek, amiből már nagyon muszáj, de nagyon nem megy a tanulás. Képtelen vagyok odafigyelni, 2 percenként elkalandozok, ha tanulok egy nap 6 órát, abból nettó kb 40 perc lesz az, amit ténylegesen azzal is töltök.

Pedig nem vagyok amúgy egy hülye gyerek, könnyen megjegyzem a dolgokat, egyetem előtt soha nem is volt szükségem rá, hogy tanuljak.. Mit csináljak, hogy jobban oda tudjak figyelni?


2013. jan. 8. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyetemre ugyan nem jártam, de egyéb vizsgáim nekem is voltak már. És én is ugyanilyen vagyok, mint te. Én csak annyit tudok mondani, ha észre veszed , hogy elkalandozol, hagyd abba és próbálj koncentrálni. Néha nehéz, de muszáj és ha én lányként a bukás szélén műszaki ismeretekből (ami nekem nagyon nem az erősségem )ötös dogát írtam, akkor neked is menni fog. :D
2013. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!