Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak, formásodjak...

Hogy fogyjak, formásodjak így, hogy képtelen vagyok rendesen irányítani az étkezésemet?

Figyelt kérdés

Lassan 3hónapja járok heti 3x konditerembe (lábazok, súlyzózok, picit lépcsőzök majd futópad v. bicikli), de szinte semmi változás (szeretnék pár kilót leadni és izmosabb,formásabb lenni). Többen mondták, hogy ne is várjak látványos változást, ha az étrendemre nem figyelek oda. Utánanéztem mit hogyan kellene, hát én azt egyszerűen képtelen vagyok betartani. Egyrészt általában anyu főz, azt eszem ami van, nincs nekem pénzem arra hogy mindig a saját kis kajámat egyem...másrészt meg elég stresszes, rohanó mostanában az életem, így még nehezebb a dolog. Ja és harmadrészt azért be kell valljam, nem sok önuralmam van, szeretek nassolni, sokszor a kaja a legjobb dolog a napomban..:)

Pedig ezt tényleg elhatároztam, és nem azért hogy dagadt lennék, mert nem, egyszerűen úgy érezném igazán jól magam a bőrömben.

Segíthet valami bioteches bogyó esetleg, vagy igazán mit kéne tennem?

előre is köszi

23N


2011. dec. 3. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedhetsz te bármilyen bogyót, amíg az étkezésed szar, addig nem lesz látványos eredmény. Most még kifogást kifogásra halmozol, majd ha TÉNYLEG változtatni akarsz, akkor menni is fog.
2011. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a "bioteches bogyó"k semmit nem fognak érni, ha nem tudod rendbetenni az étrended.pénzkidobás. maxra megértelek, nekem is néha háborúznom kell a szüleimmel még mostis, dehát ez vvan:S valahogy rendbe kéne tenni azt a kajálást, mert így csak minimális eredmény lesz.

nagyon fontos, hogy ne add fel. a "nincs pénzem" dolgot megoldhatod költségátcsoporosítással. pl ha elhagyod a nassolni valót, akkor máris marad pénzed normális kajára.


a hozzáálláson is változtatnod kell. elhatároztál egy célt. izmosodni, formásodni akarsz, meg fogyni. ennek érdekében senki nem tehet semmit, csak te. magától sem fog jönni az eredmény, azt elhiheted nekem. tehát vegyél erőt magadon, és vedd kézbe a sorsodat.

sok sikert :)

2011. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! én is hasonló cipöben járok. Én mikor elkezdtem konditerembe járni, nekem mondott 1 rendet az edzöm: reggelire ehetsz többet, az ebédet pedig ozd szét 3 felé (1. részét megeszed délbe, 2. részét 3-kor, 3. részét 6 elött, 6 után meg semmit)Nekem ezt nem igazán sikerült betartanom, de hátha neked sikerül.. :)


15/L

2011. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:
Utolsó. Ha az edződ 6-után nem evést javasolt, akkor sürgősen keress másikat! Elmeroggyantakat ne pénzelj!
2011. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
felejtsd el azt hogy 6 után nem eszel !!! az a legrosszabb amit tehetsz , amíg a kajád nem okés addig nem lesz látványos a fogyásod , azt viszont nem értem hogy 23 évesen hogy hogy nincs pénzed kajára? dolgozol egyáltalán? de szerintem ha megkéred anyukádat , biztos olyan kaját csinál amilyenre épp szükséged lenne ( pl csirkemell rizs)
2011. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TOMAtm ***** válasza:

ha nincs akaraterőd ahhoz h változtass az étrendeden akkor ne is akarj megváltozni,fogadd el magad olyannak amilyen vagy.ahhoz h a külsőd megváltozzon meg kell változnia a belsődnek is.az vagy amit megeszel,ha moslékot eszel akkor olyan is leszel.és ezen nem segít semmilyen bogyó,csodaszer.

Azzal h az életmódodat változtatod meg indulsz el azon az úton h másképp nézz ki.ez nem olyan h csak 3 hétig és utána visszatérek a régi életemhez.ez addig tart ameddig jól akarsz kinézni.

2011. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cynic ***** válasza:

nem lesz drága a kaja, ha normális ételeket veszel, és a szart kihagyod. gondolok itt mindenféle cukros hülyeségre, süteményekre, üdítőkre (én amióta picit is tisztában vagyok a makrotápanyagok arányával, egyszerűen nem bírok kólát inni), meg lényegében mindenre, amiben nincs hasznos tápanyag, csak "kedvtelésből" esszük. cigit-alkoholt szintén hanyagold (a drogokat már meg se említem :D )


egyébként a legfontosabb dolog a motiváció. az első két-három hét valószínüleg igen kellemetlen lesz, legalábbis akkor, ha rendesen csinálod (azaz semmi félrekajálás) de ha megszokod, onnantól már simán megy. főleg ha látod is magadon a változásokat.


sok sikert hozzá. és ha eléred a célod, NEHOGY változtass az étkezési szokásaidon, mert 99%, hogy visszahízol tőle.

2011. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!