Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bántanak engem?

Miért bántanak engem?

Figyelt kérdés

3. sulibajárok és itt még senki se piszkál... de már régóta gondolkozok azon hogy a többi 2ben miért bántottak engem.

Az 1.suliban mindig egyedül voltam az udvaron és amikor vártuk a tanárt én csendesen rajzolgattam..közben odajöttek hozzám a fiú osztálytársaim. Csúfolódtak és lopkodták ceruzákat...A 2.suliban is hasonlóan történt minden.. csak már voltak barátaim és az uncsi tesóim is oda járnak.Abban reménykedtem hogy majd megvédenek ha bajba kerülök de nem így volt..A fiúk kikapták a kezemből a ceruzát,csúfolódtak,és az ablakot kinyitották(ablaknál ültem és tél volt.. szóval nagyon fáztam.. persze tavasszal ez már nem vált be hisz melegebb volt és már máshol ültem)közben a többiek nézték a műsort..Miután bejött a tanár mindenki azt mondta hogy verekedtem, becsapkodtam az ablakot.. stb.Már sokan kérdezték itt hogy miért bántanak engem én meg mindig nem tudom-mal válaszoltam.Nagyon érdekel engem is hogy miért csináltak ilyeneket... valaki tudja hogy mi lehetett az okuk hogy zaklassanak?


2013. jan. 11. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Velem is teljesen ugyanez volt. Vagyis nagyon hasonlóan. Én is a 3. sulimba járok, annyi, hogy itt magántanuló vagyok, mert engem teljesen kikészítettek. Az első sulimban egy barátnőm volt, a többieknek meg mindig én voltam a nevetség tárgya. Én voltam a kis csendes, szemüveges, vörös hajú okos kislány akit mindig lehetett bántani. Aztán átmentem egy másik suliba, ahol egy óvodáskori barátnőm volt. Azt hittem, hogy mivel ott már pár embert ismertem, majd nem bántanak és a barátnő kiáll mellettem. Hát nem. Sokkal többet bántottak ott, mint bárhol máshol. Naponta megvertek, elvették a cuccaimat, megaláztak és nem csak a diákok, hanem a tanárok is élvezték, hogy szívóznak velem. Kiborultam és átmentem a harmadik sulimba, ahol megengedték, hogy magántanuló legyek. Nem lett volna erős és bátorságom oda is bemenni, szóval te nagyon erős lehetsz. Tőlem is megkérdezték amikor beszéltünk pár szót az osztálytársaimmal, hogy miért, és én is egy nemtudom-mal válaszoltam, mert tényleg nem tudom.

Szerintem ez lehet, hogy sok gyerekkel nem foglalkoznak sem otthon sem máshol úgy, ahogy azt kéne, sok minden rájuk van hagyva és a tanárok sem tudnak fegyelmet tartani, ők pedig valamiért élvezik ha tudnak máson röhögni vagy rosszat tesznek neki. A legtöbbje kinövi, de van aki ilyen marad. Ebbe bele kell nyugodni, ugyanis nem tudod se te sem pedig én megváltoztatni őket.

Én azért drukkolok, hogy a mostani sulidban ne legyenek ilyen problémák:)

2013. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Velem is hasonló történik a suliban azzal a különbséggel, hogy engem úgy bántanak, hogy levegőnek néznek. Észre sem vesznek, ha csak a házi kell vagy doga közben súgjak akkor már mindenki, hogy segítsek már nekik. A kívül álló barátaim se tudják, hogy miért nem beszélnek velem vagy, hogy miért nem hívnak sehova. :(
2013. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a leggyengébb a célpont. Úgy kötözködhetnek veled ahogy akarnak, nem szólsz vissza, nem állsz ki magadért, nem véded meg magad. Nem tartom kizártnak hogy jelenlegi 3. sulidban is befog ez következni. Meg kell védened magad
2013. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
túl sok az idióta, túl kevés a töltény..
2013. jan. 11. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok:


A 2. válaszolónak üzenem, hogy ha csak arra vagy jó hogy doga közben rólad lessenek ne engedd meg nekik, mert ez csak kihasználás. Ne engedd nekik. Így fogd fel: ha levegőnek néztek akkor nézzetek annak doga közben is

2013. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Töltény van bőven, csak fegyver nincs
2013. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oh :O amúgy OOHOHOHOHOOÓÓ még verekedés is szokott lenni!Meg védem magam de ha meg teszem akkor azonnal engem hibáztatnak -_-
2013. jan. 11. 17:48
 8/9 Vad-Ász ***** válasza:

Figyelj öcsisajt!!

Ugyanezt én is el tudnám mondani csak sokkal durvábban.

egyszer sem váltottam iskolát pedig már petíciót írtak azért hogy elmennyek,és még azoknak a szülei is aláirták akikkel jóba vagyok,de nem jött össze nekik a dolog mert kellett volna a muterom aláirása is.Nem váltottam sulit!!

Most középsuliban is basztatnak,de nem hagyom magamat,...

Pofáznak-Visszapofázok/ebből legtöbbször bunyó lesz.

multkor is elrántottak az egyiktől mert szétrugdostam a lábát és kezdtem volna a fejét de ezt mind azért mert baszogatnak.másktól aki magasabb nálam arráblöktek hogy nehogy bántsam már...

Az idegeim kikészültek,kezem remeg,minden nap ideges vagyok a suliban,depressió jelei kezdenek rajtam látszódni,,DE NEM MEGYEK ÁT MÁSIK ISKOLÁBA -mert akkor gyáva lennék,és gyávának tartana mindenki.

Ennyi.

2013. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Látom hogy régi a kérdés, de azért válaszolok



Velem is ez volt a probléma, én most a harmadik iskolámba járok, és csesztetett, meg lökdösött egy nagydarab gyerek. és elkapott az ideg, és reflexből hátrafordultam és orrbavertem, és azóta nem kötekednek velem.

én se tudom még mindig miért bántanak engem is a sulikba, de aki kötekszik és gyszer orrbavágom, az békénhagy, nem tudom miért, de ez nekem beválik :)

2014. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!