Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megakadt a gondolatom egy...

Megakadt a gondolatom egy kérdésen, mi is az élet, és hirtelen annyi választ találtam, szerintetek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy kicsit uncsi, de most nem azt a 2 teóriát nézem ami a legelterjedtebb, szerintem nincs "Isten", de a világ nem "örökké volt és lesz is" ....

Istent könnyű volt kilőni, szerintem ha ő tökéletes akkor nem csinált volna ilyen szar világot... Ha isten olyan amilyennek vallják, akkor nem lenne rossz, mert a rossz isten hibájából "ered" hisz az embert is ő csinálta, csak nem gondolta hogy igy elcsesszük a világot... meg még sokat birnék mondani ami miatt nem hiszem, de hagyjuk ezt..

Azt meg kilövöm hogy a világot senki nem csinálta, nem tudom elképzelni hogy csak ugy van...

De ha ez az egész egy álom? annyi filmet látunk ahol bűbáj van, honnét tudjam hogy ez az egész világ nem hallucináció? hisz ezt sem tudhatom....

Valahogy nem tudom elképzelni hogy csak ennyi, ez egyszerüen nem elég.... Az a gond, hogy a halál az lehet hogy nem átmenet az egyik világból a másikba, sőt, ott akadtam le hogy félek, ha meghalok akkor bármi is a világ, illúzió vagy bármi más, abban is meghalok, az pedig nem jó, szóval valakinek van valami ötlete hogy mi is ez? Igen, elég baj hogy ilyesmin ennyit gondolkodom, kérem a válaszolókat ha nem választ akarnak irni ne irjnak......


2009. aug. 29. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
42
2010. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!