Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek magabiztosabb? 18L

Hogy legyek magabiztosabb? 18L

Figyelt kérdés

Sosem húzom ki magam, állandóan ideges vagyok mert hátha rosszul nézek ki!Nem vagyok biztos magamban...

Mit tegyek?Ráadásul nemsokára kezdődik a suli, és félek megint félni fogok sok mindentől:S


2009. aug. 29. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

régen én is féltem ettől még mostse vagyok olyan magabiztos de pár tanácsot azért adok..

Mindig gondolj valami kedvesre például bocikra , vegyél mély levegőt , ha valami cikit akarsz kérdezni mondani ne gondolj rá csak mond üres fejjel : D

Legyél nyugodtan pofátlan (túlozni nemszabad) és ha valamit elcsesztél , attól csak érdekesebb elsz a dolog ,

Élvezd az életed és ne csak a jót próbáld elérni , hiddel a Rossz mégtalán jobb is :)

2009. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2009. aug. 29. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Az önbizalmadat kellene növelned, erre vannak különböző módszerek, tanfolyamok is!

ISMERD MEG ÖNMAGAD!

Meg kellene ismerned a saját külső és belső tulajdonságaidat, a jó tulajdonságaid kiemelni, megszeretni önmagad (ha te magad nem szereted, nem tiszteled, akkor hogyan várod el, hogy mások szeressenek, tiszteljenek?)...


Az is az önbizalmadat növeli, ha megismered a korlátaidat : mire vagy képes és mire nem?...


Első körben szerezz be önbizalomnövelő könyveket, ha ezekből nem tudod megtanulni a módszert, akkor javaslok önbizalomépítő tréningeket, tanfolyamokat.

2009. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te bisztosan nagyon szép,és inteligens lány vagy!önkritikáddal viszont baj van!állj fel, nézz a tükörbe, és húzd ki magad, és mondogasd ezt egy darabig:Szép vagyok.

De ne egyszer hanem több napig. meglátod csodát tesz!anyadba rögzül és magabisztosabb leszel tőle!

2009. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!