Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek magabiztosabb?

Hogy legyek magabiztosabb?

Figyelt kérdés
Hello! Szóval a baráti körömben nagyon viccesnek, jófejnek tartanak, meg tudom nevettetni az embereket- De ahhoz hogy ilyen legyek, nagyon sok időnek kell eltellnie.. Mert eleinte nagyon félénk, visszahúzódó vagyok mindenkivel, és ha mondok is valamit az soha nem vicces :D Szóval mit csináljak hogy ne ez legyen? Mert így sokan eleve nem akarnak megismerni...
2009. nov. 17. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Barátkozz meg a tükörrel, önmagaddal, az egész lényeddel. Ha pedig valóban viccesnek és (tényleg!) magabiztosnak érzed magad te is, mosolyogj és olvass, olvass, olvass...

Ez azért fontos, mert bővül a szókincsed, és jobb rálátásod lesz a dolgokra, tehát adott helyzetekben könnyebben és magabiztosabban tudsz majd megnyilvánulni, ráadásképp pedig élmény egy olyat embert hallgatni (beszéljen bármiről), aki színesen, változatosan tudja előadni dolgokat...


Szerintem pedig, aki azért nem akar megismerni mert visszahúzódó vagy, vagy nem sütsz egy jó poént ötpercenként, azt nem is érdemes megismerned.


20/L

2009. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amint nem az a célod, hogy eleve meg akarjon veled az égvilágon mindenki ismerkedni, hanem egyszerűen jól érzed magad a bőrödben, mindjárt mindenki eleve emg akar majd veled ismerkedni. Ne görcsölj rá! Tedd a dolgod!
2009. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!