Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek volt már trauma okozta...

Nektek volt már trauma okozta emlékezet-kiesésetek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 03:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de traumák már értek.
2013. jan. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt.
2013. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem volt még szerencsére.

Emlékezetkiesésem (csak két szó ezért egybe kell írni!) volt már, de az az alkoholhoz köthető... :DD

2013. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, de létezik ilyen. Nem biztos, hogy konkrétan erre gondoltál, de én tudok egy konkrét esetet. Egy műsorban láttam. Kábé 3 éve történt Las Vegasban egy családdal, egyik éjjel az apa megéhezett és elment a városba enni (ezen a ponton csak fogtam a fejem, mi az, hogy valaki éhes lesz és nem a hűtőhöz, hanem a kocsihoz megy) Naná, hogy elaludt útközben, és karambolozott... nem is akárhogy. A szélvédőt betörte egy hosszú vascső, és keresztben átszúrta a férfi fejét. A szája felett ment be, a tarkóján jött ki. Képeket is mutattak, hát elég csúnya volt. Bevitték a kórházba, ahol nagy nehezen sikerült eltávolítani a vascsövet, de műtét közben le kellett venni pl. a teljes alsó állkapcsát. (Persze a plasztikai sebész utána nagyon szépen helyrepofozta, egyszerűen meg nem mondanám, hogy ilyen durva baleset érte a srácot) Ééééés mindebből a fickó SEMMIRE nem emlékszik.
2013. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!