Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most akkor melyikünknek van...

Most akkor melyikünknek van igaza, nekem vagy a tanárnak?

Figyelt kérdés

szóval kezembe adta a matek dolgozatomat, hogy "ez volt az utolsó, hogy ilyen áttekinthetetlen munkát leosztályoz".. és ráírja a 4est.. na ez most engem azért hatott ennyire szarul, mert félévkor is két dogám 1 pont híján 1 jeggyel jobb egyik 5ös másik 4es lett vna, de olyan általános iskola 5. 6. osztályos hibák miatt amire ha szóban rákérdez tutira a helyeset válaszolnám


most meg az összes válaszom jó, csak a részeredményeken nem tud kiigazodni, meg azt mondja hogy pl bejeöltem a háromszöget, és nem látja, hogy ott van a pitarogasz tétel, de én magam mondtam neki, hogy arra gondoltam, és nem súgtak meg ilyesmi, de leszarta,mert a lapot nézi..de mindet magam csináltam, és hibátlan is lett a végeredmények alapján


és azért idegesít mert most ha ez is 4es lett akkor valszeg a következő is mert miért ne, ilyen hülyeség miatt, és ha becsúszik egy 3mas akkor ennyiből akkor arra hivatkozva, hogy van egy hármasom és mondjuk 3,5 az átlagomra(mert most három-egész-négy az átlagom legalább is a félévi), hármast ad évvégekor, vagy mittudom én


de annyira idegesít, hogy ha mindez szóba van akkor csillagos5ös lenne, most meg itt van ez, frusztrááll de nagyon


most fogok érettségizni


19f



2013. jan. 25. 18:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
jó tanács:D
2013. febr. 7. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!