Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek így? Továbbtanulás...

Miért érzek így? Továbbtanulás vs. Otthon,250 km-re? Szerelmi ügy és egyéb?

Figyelt kérdés

Eleinte nagyon jó volt Budapest, ami 250 km-re van az otthonomtól. Mert elvarázsoltak az újdonságok: új helyek, boltok, teljesen más közlekedés, több szórakozási lehetőség, értitek...

de kiismertem szinte pár hónap alatt a várost. Vagyis amik engem érdekelnek. És megszűnt az újdonság varázsa... eleinte 2-3 hetente jártam haza de decemberben és januárban elkezdtem hazavágyódni és csomót voltam otthon + hetente mentem haza...


a vonatjegy miatt nem mindegy nekem (oda vissza kb 5700 ft) de van egy srác aki a régi városomban él, imádom őt...


De nem (csak) miatta érzek így. Van hogy visszajövök Pestre nem érzem magam otthonosan és vissza akarok utazni a városomba.

Van hogy otthon vagyok, és inkább Pestre vágyódnék (szüleim sokat veszekszenek, ill megromlott a kapcsolatom sok régi barátommal)


Ez miért van? Hogy sehol nem érzem magam otthon?


2013. febr. 6. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert ahogy szavaidból kinézem, te mindkét dologban elsősorban a negatívumokat látod.


Illetve előfordulhat simán az az eset is, hogy egyik helyen sem érzed jól magadat.

2013. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez mindig benne van a pakliban, ha sokat mozogsz. Nekem is van barátom, aki külföldön él, Pesten tanult, de vidéki. Ki tudja, hol van az otthona.


Igazából emberektől függ általában. Ott vagy otthon, ahol ki tudsz békülni a hellyel és ahol a legtöbb szeretted van.

2013. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!