Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyire bennem van a...

Tényleg ennyire bennem van a hiba? Miért akarnak mindig megfosztani attól amit szeretek?

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves lány vagyok, és nálam valahogy kimaradt az a kor amikor "a szukák elkezdenek tüzelni" és kiélik magukat, diszkóznak buliznak pasiznak stb. Életembe nem volt még pasim, és nagyon jól megvagyok nélküle.

Viszont nekem a kutyázás a hobbim, van egy külön fajta is, amit még annál is jobban szeretek, de sajnos nem tarthatok anyagi gondok miatt, és mert nem is engedik..

Tegnap jelentkeztem önkéntesnek egy fajtamentő szervezetnél, ahol a kedvenc fajtámat sétáltathatnám.

Természetesen ezért nem jár pénz. Én nagyon boldogan foglalkoznék velük, tény hogy jobban szeretem őket mint az átlagos emberek akik annyit tudnak a kutyáról hogy négy lába van meg két füle.


De valahogy nekem ezért is vitát csaptak az itthoniak, hogy ez mennyire értelmetlen, nem élem ki a fiatalságom, folyton csak a kutyák a témám.

Nem lesz mire emlékeznem, nem tudom meg milyen a tiniszerelem stb.


Meg hogy egy ennyi idős lánynak kéne legyen baráti köre az életében, bulizás diszkó meg udvarlók.


De azt nem értik meg, hogy nekem más a felfogásom. Én egyáltalán nem vágyódom diszkóba, sosem merült fel bennem ilyen hogy elmennék, mindig is taszított a gondolat is. Az, meg hogy nincs baráti köröm.. Ez is amiatt van, hogy én nem ilyen vagyok, mint ők. Én nem dohányzom, nem iszok alkoholt, akkor már nem is lehet engem meghízni kocsmába egy sörre beszélgetni délután meg ilyenek, ha cigiznek akkor is inkább elmegyek onnan, mert még a szagát se bírom. Olyan korombelieket meg nem találok akikkel szót értenék. Mindenkinek ugyan az a felfogása, folyton csak a pasik, a vásárlás szépítkezés stb. Sokszor úgy érzem hogy jobban szót értek az állatokkal, mint az emberekkel.


Szerintetek is ennyire nagy hülyeség, hogy önkéntes akarok lenni egy menhelyi alapítványnál?

Az egyik rokon azzal jött, hogy még pénzt se keresek vele, akkor meg minek. Miért kell mindenbe a pénzt látni? Én örülök hogy sétáltatgathatom őket, ezt szeretem csinálni.

Nekem ez olyan, mint ahogy más elmegy koncertre, vagy csavarogni vagy plázázni.


Bocsi, hogy sokat írtam :/


2013. febr. 9. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek. Én is szívesen sétáltatnék kutyákat a szabadidőmben, mert én is nagyon szeretem őket. Vannak másfajta emberek is, akik biztsan megértenek téged, csak meg kell őket találnod.
2013. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj se a kutyázással, se az önkénteskedéssel, viszont emberi kapcsolatok is kellenének. Keress barátokat, hidd el, nem te te vagy az egyedüli aki nem szeret bulizni. Akár kutyás ismerősök vagy bárki, de nem szabad elszigetelődnöd az emberektől, mert később egyre nehezebb lesz visszatérni közéjük.
2013. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!