Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Soha nem rágtam a körmömet, de egyszer egy verseny előtt elkezdtem rágni (elégé izgultam), és most néha azon kapom magam, hogy rágcsálom, de néha tövig, és olyankor nagyon fáj napokig. Mit tudnék tenni?

2013. febr. 13. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kend be az ujjaidat chili paprikával.
2013. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cathilina ***** válasza:
A sima színtelen erősítő lakk is használható, borzalmas íze van.
2013. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, de nem vált be, lerágtam a körmömről, és folytattam a körömrágást.
2013. febr. 13. 20:20
 4/5 anonim válasza:
Én nem rágom a körmöm, hanem a jobb kezemen a mutatóujj körmét állandóan a hüvelykújjam körme alá nyomom. Kicsit fáj, de én ezzel nyugtatom magam. Kényszercselekvés. Pont mint a körömrágás. Megnyugtat. Van h hetekig nem csinálom, ha éppen jó időszaka van az életemnek. Aztán egyszer csak elkezdem. Nagyon ronda, szégyellem. Most is csinálom. Nem tudok leszokni róla.
2013. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is körömrágós vagyok, de én befestem a körmöm és ha ilyenkor akarnám rágni, mindig eszembe jut, hogy a lakkban ki tudja miféle anyagok vannak. Így mindig abbahagyom.
2013. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!