Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek végső elkeseredésem...

Mit tegyek végső elkeseredésemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lelkileg teljesen tönkrementem, közeli szeretteim elhunytak, menyasszonyom több év után elhagyott, gyermekkorom óta sokan szekálnak mindenféle alaptalan hülyeséggel, mert visszahúzódó és konfliktuskerülő vagyok. Semmiben nincs sikerem, nagyon el vagyok keseredve, már az öngyilkosság is eszembe jutott.
2013. febr. 22. 22:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
Keress magadnak egy társaságot akikkel jól érzed magad, viselkedj természetesen, légy őszinte és a többi már fog menni magától, meglátod :)
2013. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hiába megyek társaságba is, az sem ér semmit:( Próbáltam már mindent, de sehogy sem jó.
2013. febr. 22. 22:06
 3/13 anonim válasza:
Az életnek vannak rendkívül nehéz időszakai, majd túllendülsz rajtuk és idővel elmúlnak. Lényeg, h soha ne ad fel!
2013. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
állj a sarkadra és ne hagyd magad, másképp nem megy, mindig küzdeni kell és sose szabad feladni
2013. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De már nem akarok küzdeni, a menyasszonyomnak is könyörögtem már csomót, mindíg jó voltam hozzá, sosem bántottam és életem legnehezebb szakaszában hagyott magamra.
2013. febr. 22. 22:11
 6/13 anonim válasza:

De küzdj, mert küzdeni kell!


http://www.youtube.com/watch?v=lpReZ_nLcoY

2013. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy könyörögtél. Soha ne alázkodj meg más előtt. Ha meg elhagyott, biztosan oka volt. Próbálj meg keresni mást, vagy legalábbis kezdj el ismerkedni. Muszáj túllépnünk életünk nehezebb szakaszain, nem tehetjük, azt, hogy minden egyes megpróbáltatásnál öngyilkosok lennénk, akkor már réges régen kihalt volna az emberiség.
2013. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De én tényleg mindig jól bántam vele, és azt mondta hogy nincs oka, csak annyi, hogy nem szeret már... Viszont a megpróbáltatásokból túl sok volt.
2013. febr. 22. 22:25
 9/13 anonim ***** válasza:
honnan írsz?
2013. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Debrecen. Miért?
2013. febr. 23. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!