Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek végső elkeseredésem...

Mit tegyek végső elkeseredésemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lelkileg teljesen tönkrementem, közeli szeretteim elhunytak, menyasszonyom több év után elhagyott, gyermekkorom óta sokan szekálnak mindenféle alaptalan hülyeséggel, mert visszahúzódó és konfliktuskerülő vagyok. Semmiben nincs sikerem, nagyon el vagyok keseredve, már az öngyilkosság is eszembe jutott.
2013. febr. 22. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó beszélgetőtárs hiányzik. Akár pszichológus, akár csak egy itteni névtelen önkéntes, érdemes lenne valakivel sokat beszélgetned, és keresned az új célokat, új terveket szőni. Most nincs kedved semmihez, könnyű a feladásban gondolkodni. De gondolj abba is bele, hogy fiatal vagy még, min. duplája van hátra, mint amennyi eltelt! Mennyi potenciál van ebben? Akármi lehetsz, akárki lehetsz még! Az ember képes a változásra, csak nem mindig az az út a legkönnyebb. De megéri megpróbálni, veszíteni valód nincs, csak nyerhetsz, ha mersz változtatni! Most nyalogasd még a sebeid egy ideig, aztán nézz előre és nyomás! N28
2013. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy! Tudom igazad van, de nagyon nehéz!
2013. febr. 23. 11:27
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem is kell neked 1 megértő beszélgetőtárs, talán igazi barátra is szert tehetsz. ne zárkózz be, próbálkozz az ismerkedéssel, nem kell midnekninek egyből ezeket elmondani, először ismerd meg, milyen ember, ha hasonló, mint te, akkor lehet közeledni.


debrecenbven viszonylag sok értelmesebb ember van még, próbálkozz közösségi oldalakon, vagy valami közösségi jellegű hobbit csinálni ahol lehet ismerkedni.


a nőkről tényleg tudni kell, hogya megalázkodás nem segít semmit. pont az volt a baj, hogy túl sokat is kapott tőled, a nők a kihívást szeretik, a problémáket, ha felnézhetnek rád, nem azt, ha egyelő félnek kezeled. ez alól csak az értelmesebb a kivétel, olyat meg csak tízévente egyszer találsz.


a halál a természet része, nincs abban semmi rossz, ha valaki boldogan élt előtte. ki kell tűzni cálokat a zéletben, elérni azokat, és megelégedni velük. senki sem él örökké, és a dolgok pont attól értékesek, hogy egyszer elmúlnak. a te dolgod az, hogy megőrízd az emléküket, mukásságukat, legyen az egy rajz, egy fotó, brmit, amit majd megmutathatsz a gyerekeidnek.


öngyilkosnak lenni nem éri meg addig, amíg van esélyed jobbra. ez nem azt jelenti hogy vissza lehet forgatni a múltat, hanem hogy a jövőben van esélyed még jó dolgokra. tanulj a hibáidból, vagy mások hibáiból.

2013. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!