Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy olyan...

Miért van az, hogy olyan szerencsétlen férfi vagyok, aki örök magányra van kárhoztatva?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy az alacsony önbecsülésem miatt sosem fogok rendes párkapcsoaltban élni. És magányosan, nyomorultul fogok meghalni. Egy magányos bérlakásban, senki sem fog velem törődni. csak múlnak majd a napjaim, a világ peremén, magányosan, elhagyatottan fogok meghalni. Úgy hogy éltem volna igazán. Képtelen vagyok becsülni magam. Ezért nem jutok nőhöz. Láttam a tv-ben, hogy a gorillák között is van ilyen, hogy valamiért némely egyed sosem jut nőhöz.Boldogtalan vagyok.

2013. febr. 23. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Én hiszem hogy előbb utóbb mindenki rálép arra az útra, amire "kell".

Csak most egy ilyen időszakod van, szerintem sokkal sötétebben látod a helyzetet, mint amilyen.

Nagyon szomorú dolgokat írtál, én nem tudom elképzelni hogy így lesz.

Biztos hogy talàlni fogsz egy rendes lányt, mert előbb-utóbb meg fog változni a hozzáállásod. Folyamatosan változunk, ha akarjuk, ha nem.

Persze előbb meg kell küzdened önmagaddal, ami a világ egyik legnehezebb dolga. De gondolj arra, hogy ahogy magadat látod, azt más nem látja. Más olyannak lát, amilyennek mutatod magad. Nehéz elhinni hogy mások nem látnak át rajtunk, pedig csak rajtunk múlik, hogy mit hisznek rólunk.

2013. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én remekül érzem magam egyedül, már nincs is szükségem párkapcsolatra. Nem kötelező mindenkinek párban élni.
2013. febr. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy boldogtalan vagy, az nagyon jól kiderül a valamelyik napi kérdésedből is Baluka! De ilyen gondolkodással ne várj csodát! Úgyse maradsz magányos, ne a majmokkal hasonlítsd már össze magad! :)
2013. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha jobban belegondolsz, Balu kapitány is magányos volt, vagy legalábbis nője nem volt. Ember...dobd már el ezt a nick-et és viselkedj férfiként!
2013. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

az első téved

baromira nem fogsz megváltozni magadtól önfejlesztés nélkül, és főleg nem fog a sült galamb a szádba repülni

most azt várod, hogy a nagy ő kopogtasson az ajtón? nem fog. és nem is fog eljönni, ha nem teszel érte


már nem tudom ,hogy hányadik kérdést írod ki. nem rég írtam neked privátban üzenetet, hogy hogyan fejleszthetnéd önmagad, de amint látom le se szartad


akkor indulj ki az utcára most azonnal. mosolyogva add oda a telefonod a nőknek, hogy írják bele a számukat. vagy menj le egy bárba, ott mindig ismerkedni vannak az emberek


ha nem teszel érte, nem fog semmi változni

2013. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Odarepül a masina vezet a medve, belekeveredik Balu a szerelembe:)
2013. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Igazából teljesen igazad van! Tényleg nem sok esélyed van így a nőknél. Nekem sem kellenél! És nem azért mert idézlek az előző kérdésedből "se munka, se barátnő se jövő se tököm nincsen", hanem pontosan az ilyen jellegű gondolataid miatt. Amíg te itt pötyögteted a hattyú halálodat, addig más férfitársad, vesz egy kis erőt magán, eljátsza, hogy jó vastag a bőr a képénvagy legalább egy kevéske van rajta, és elballag valahová, ahol megpróbál megismerni valakit. Nem azzal a szöveggel, hogy amúgy egy szerencsétlen vagyok, semmire sem jó, le is lőhetnének, hanem próbál magabiztosnak látszani, holott lehet nem az, és semmivel sincsen jobb helyzetben mint te. Ki kéne magadból a legjobbat hozni, de fölösleges is itt írogatni neked, mert úgy sem vagy rá immunis. Kiírod mert jól esik kiírni magadból, de amúgy tojsz a véleményekre. Most lehet én egy gonosz válaszoló leszek itt mindenki szemében, de igazam van. Csináld csak tovább, költözzél be a dzsungelbe a gorillák közé, és éljél a magányosan. Úgy is bebeszélted már magadnak, hogy ez lesz. Szedd már össze magad végre, fejezd már be a nyafogást, csináljál már valamit végre, itt úgysem fog téged senki jobb kedvre deríteni!!! Ezt a hozzáállást meg ha nem felejted el, akkor meg fogadd el, hogy vége, finító! A nők menekülnek az ilyen típusú emberektől! Hidd el!
2013. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

egyedül a legjobb. Oda mész ahova akarsz, azzal akivel akarsz, akkor amikor akarsz és senki sem kér számon, vagy vágja a pofádba hogy mosogass el, szereld meg a szekrényt vidd le a szemetet.



Kell ennél jobb élet!



Ám viccet félretéve, ugyanolyan looser maradnál ha lenne melletted egy barátnő mint most vagy. Ő nem tudna rajtad javítani ha te nem akarsz javulni.

2013. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
7-es.nőként könnyen beszél.
2013. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Balu,jól figyelj: nem írod mi az alap problémád.A külsőddel van gondod,vagy csak alapból nincs önbecsülésed?Régebben voltak hasonló gondjaim,főleg nem szerettem a tükröt.illetve azt akit ott láttam.Vagyis kiborított a külsőm,önértékelés lent!Voltak barátaim,de senki nem adott tanácsot mit tegyek.Mellébeszéltek általában,én rájöttem mit tegyek.Szembe kell nézni a tényekkel,nagyon nehéz!a nagy tükör előtt gyakoroltam,mozgást,arc mimikát,határozott kiállást,öltözéket,mi áll jó nekem.Munka melett még középiskola is.kb.2év alatt normális pasi lettem,egy átlagos az igaz.Lett csinos barátnőm,kitart mellettem.Ha van kérdése bárkinek,írjon, talán tudok jó tanácsot adni.
2013. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!