Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy olyan...

Miért van az, hogy olyan szerencsétlen férfi vagyok, aki örök magányra van kárhoztatva?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy az alacsony önbecsülésem miatt sosem fogok rendes párkapcsoaltban élni. És magányosan, nyomorultul fogok meghalni. Egy magányos bérlakásban, senki sem fog velem törődni. csak múlnak majd a napjaim, a világ peremén, magányosan, elhagyatottan fogok meghalni. Úgy hogy éltem volna igazán. Képtelen vagyok becsülni magam. Ezért nem jutok nőhöz. Láttam a tv-ben, hogy a gorillák között is van ilyen, hogy valamiért némely egyed sosem jut nőhöz.Boldogtalan vagyok.

2013. febr. 23. 23:33
1 2
 11/11 Misaka Kaori válasza:

Miért nem becsülöd magad? Addig amíg így gondolkodsz, semmi sem fog változni. Ki kell menned az utcára, társaságba, ismerkedni, barátkozni, nyitottnak lenni. A külsőddel vagy magával a belső tulajdonságaiddal van gond? Hidd el, másoknak is vannak problémái, emberek vagyunk és néha kiborulunk. Meg kell ismerned és elfogadnod magadat olyannak, amilyen vagy. Máskülönben azt fogod kisugározni magadból az emberek felé, hogy neked jó így, hagyjanak békén, befelé forduló vagy és önbizalmad nulla. Ez egy ördögi kör, de ki kell belőle jönnöd, mert nem lesz jó vége.

22/N

2013. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!