Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós leszek ha így...

Cherry-13 kérdése:

Depressziós leszek ha így folytatom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és egy nagyon erős gimibe járok, orvos akarok lenni. Úgy érzem tönkretesz a suli és az edzések (heti 3-szor 2 óra kosár) 5-7-kor érek haza általában és akkor este állok neki tanulni 9-10-ig is. Túl sok a stressz már menstruációm is 3 hónapja volt (akkor voltam nőgyógyásznál, aki adott gyógyszert, mert előtte se volt 3 hónapig)

Hétvégére teljesen olyan leszek, mint egy zombi, érzem, hogy magamba fordulok és semmi nem tud örömet okozni. Vasárnap meg megyek külön matekra és angolra is. Már alig vannak barátnőim, az osztályban se érzem jól magam, mert mindenkinek csak a tanulás az első.


2013. márc. 4. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok változtatni a lehangoltságomon, és teljesen megkomolyodtam", pedig nem ilyen voltam. Teljesen kilátástalannak érzem az életem, még barátom se volt, pedig nem vagyok csúnya. Mit csináljak?? Nem tudom még meddig bírom, úgy érzem egyszer csak beleroppanok ebbe az egészbe... és jövőre rosszabb lesz a faktok miatt, utánna meg az érettségi...
2013. márc. 4. 20:55
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy itthon mindenen felhúzom magam, rossz a kapcsolatom a tesómmal, szüleimmel is.(elváltak a szüleim)
2013. márc. 4. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Te magad nevezted meg a problémáidat, akkor nem értem, mit nem értesz. Túl sokat vállaltál magadra, semmi olyat nem csinálsz, amitől felszabadultnak éreznéd magad. Az igaz, hogy ha orvos akarsz lenni, ahhoz bírnod kell ezt a nyomást, mert később még ennél is rosszabb lesz. Át kell gondolnod többször, hogy tényleg akarod-e ezt csinálni, mert ha igen, akkor vállalnod kell a velejáró nehézségeket. Ettől függetlenül pedig még találhatsz magadnak valami olyan elfoglaltságot, amit igazán szeretsz csinálni.
2013. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pontosan ugyan ebben a cipõben jàrok, olyan mintha a sajàt sztorimar olvasnàm :S :)
2013. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó írsz üzit? amúgy már kicsit jobb a helyzet, de az apukámmal elég rosszul jövök ki:/
2013. márc. 16. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:

legyen barátod :D

Ha miskolci vagy leszek én :P

2013. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!