Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, fiatalabb koromban...

Mit tegyek, fiatalabb koromban nem éltem, se buli se pasi semmi! Most viszont úgy érzem, megőrülök, megoldás?

Figyelt kérdés
Most 20 vagyok,és most éledt fel bennem a vágy hogy kicsit éljek,nem drogozni meg ilyenek csak normálisan,csak egy a baj,van már barátom.Csak vele voltam együtt,de megfordult már a fejemben,milyen lehet mással.Nagyon visszafogott és szolíd voltam,most kicsit ki akar törni,mit tegyek most?

2013. márc. 7. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

"se pasi" "van már barátom"

Ez a kettő üti egymást! Paradoxon, végtelen ciklus... ÁÁÁÁ

system restart

2013. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj el a barátnőiddel!

Vagy szakíts! Semmiképp se csald meg a párodat!

2013. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy értem nem volt egy éjszakás kalandom.
2013. márc. 7. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért az az élet, ha egy nő szajhaként akar viselkedni?

De ha ez eszedbe jut, akkor nem szereted a párodat!

2013. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kár lenne érted, el sem hiszed mit nem adnának sokan egy ilyen lányért. Értékes vagy, a visszafogottságod miatt érzett kisebbrendűségi érzésedet pedig így, hogy már van pasid, le kell nyelni, vagy még jobb, ventiláld ki! Csináljatok valamit közösen, amit mindketten szerettek. Ne csak te akarj "élni", éljetek együtt! Ne érezd lábhoz láncolt tehernek az élni akarásod mellett a kapcsolatod!

Szerintem ne dobd el az erényeidet azzal, hogy belesimulsz a mai igen szép vastag szürke rétegbe, főleg ne a jelenlegi helyzeteddel. A barátodat értékelned kellene, mert ha most elzüllesz tőle, azzal semmivel sem lesz jobb, hiába bizonyítasz magadnak.

Ne hagyd, hogy a mai világ és a jelenlegi erkölcsi éllovas generáció frusztráljon. Manapság egyre inkább bizonyosabb lehet az ember abban, hogy egyre kevésbé igaz az a mondás, mely szerint: "aki úgy gondolja, hogy egyedül ő a normális, az hülye" mert ez még régebben talán így volt, de mostanra már komolyan az értelmesek és az erkölcsileg makulátlanok kezdenek a kisebbség lenni.

2013. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jééézusom, mert ennek a rohadt világnak azt sikerült belesulykolnia mindenkibe, hogy csak az a normális, aki egy embernél többel szexelt életében, lehetőleg azt is minél korábban? Ne hagyd, hogy ezzel az eszmével rajtad is sikerrel járjon...
2013. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hat menj el egy baratno(i)ddel csak csajos buliba. csak erezd jol magad, es inkabb ne pasizz. lehet, hogy ez is eleg lenne!
2013. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor a kérdésed elolvastam, azt hittem min. 40 éves vagy!

"FiatalaBB koromban" nem éltem. Dehogynem! A játszótéren hintáztál, meg bicikliztél.:)

Szerinted az a normális ha valaki az óvodában kezdi a szexuális életet?


Én 24 évesen vesztettem el a szűzességem, nem mondom hogy ez a normális, DE mindent BŐven bepótoltam.:)

Most 37 éves vagyok, nős és 3 gyerekem van.:)

2013. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha az egyéjszakás kalandokat hiányolod az életedből akkor azt kell mondanom nem lesz kár érted. Persze dehogynem, mint ahogy egy előttem szóló is megállapította, sokan sok mindent megtennének hogy legyen egy normális barátnőjük. Mire pár év múlva majd odajutsz hogy megint találkozol valakivel akiért te is sok mindent megtennél, jól el leszel használódva mert annyian átmentek rajtad. Igazából taszítani fogod a normális arcokat, egy idő után már mindenki csak meg akar hajtani mint egy bringát.

Ha viszont csak más dolgokat is ki akarsz próbálni, nem ezzel a palival akarod a következő éveket is tölteni, az egész normális, ha eljön az ideje úgyis szakítotok, nem maradtál le semmiről. Ne azokat irigyeld már akik már 16 évesen szétqhúratták magukat. Én is akarok még máshogy élni mint a csajommal, és nem vagyok ráparázva semmire, pedig 25 vagyok. Tudom, a nőknél máshogy telik az idő, de annyira azért nem!

2013. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!