Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is oltári nagy...

Szerintetek is oltári nagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már régóta tetszik és kb másfél éve minden álmomban szerepel és olyankor ez nagyon rossz érzés és amikor nagyon fáj a srácra gondolni, akkor vagdosom magam, mert egy kis időre nem rá gondolok. Sokan mondták már, hogy ez hülyeség, de én nem tudom.

2013. márc. 8. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2 éve szeretek én is egy srácot. akinek barátnője is van, épp ezért, esélyem sincs arra, hogy egyáltalán bevalljam neki, mert nem vagyok hülye k.va, hogy bekavarjak nekik. és nekem is fáj:) igen, oltári nagy baromság, és MOST hagyd abba. én úgy vezetem le a feszkót, hogy sportolok mint az állat. mondjuk most nagyon lefogytam, és már azért csesztetnek mert gebe vagyok..
2013. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vagdosd az arcod hátha akkor észrevesz
2013. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vagdosd magad! Hidd el majd találsz magadnak olyan srácot akinek nincs barátnője és téged szeret. Csak idő kérdése hogy mikor. De minden esetre ne vagdost magad és semmilyen más kárt se tegyél magadban.
2013. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes vagyok valakibe már 3 éve,de nem vagdosom magam.Ne legyél hülye! Keress valami hobbit,menj el a barátnőiddel akárhova,nézz filmet stb...Attól,hogy szerelmes vagy,még nem kell egy önpusztító állatnak lenni
2013. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!