Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az iskolában miért hiszik...

Az iskolában miért hiszik rólam azt folyton, hogy egy tanárnő vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval:

Többször tapasztaltam már, hogy a giminkben (5-12. osztályos) rám köszönnek a kicsi kis 5.-es, 6.-os lánykák, hogy "Jó napot kívánok!" ... :D jó, ez legtöbbször akkor volt, amikor magassarkú csizmában mentem, göndör hajjal, váltáskával suliba, szóval ezt még megértem... De azt nem, hogy osztálykiránduláson a fiúk (másik városból jöttek) tanárnőnek hittek... :D Pedig mesefigurás póló volt rajtam (menő mesefigurás!:D) és farmer, és napszemcsi...


Nem, nem vagyok stréber... sminkelek, fodrászkodok magamon, nevetgélek a barátnőimmel a folyosón, színes cuccokban járok mosolyogva, nem lehajtott fejjel, vagy komor tekintettel... Jó, tény, hogy nem neonszínű ruhákat veszek fel, hanem már egy 11.-es lányhoz méltó ruhadarabokat... de akkor is... Hány évesnek nézek ki akkor vajon, min. 25-nek??? Jesszus... nem lesz így pasim!! :D


Szóval vélemény, vagy hasonló tapasztalat, vagy bármi?


Köszönöm :)

15/lány



2013. márc. 16. 21:09
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Hát ezt így láthatatlanba nem tudnám megmondani hogy néznélek e tanárnak.
2013. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim válasza:
én szeretem 20 felettieket,és én is megnéznélek 16/f
2013. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
Ehhez, hogy véleményt mondjunk kéne valami kép is, mert így leírás alapján ezt nehéz elképzelni. :) Jöhet priviben is. :)
2013. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:

A pasizással emiatt nem lehet gondod, ez biztos! :)


Egy kép jól jönne, mert nyilván a külsőd miatt van, és egy leírásról nem tudunk véleményt mondani... :/

2013. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
küldj magadròl képet :d
2013. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
biztos nagy a cicid :-)
2013. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Jó... logikus... kép nélkül úgy sem lehet pontos "diagnózist" állítani... de nem fogok képet küldeni magamról... :D


Tényleg, semmi extra nincs bennem, 168 cm vagyok, kb. vállig érő vörösesbarna haj, alma alakú (hasra hízok, de ezt a csodás lábaim hordozzák :D), az arcom átlagosan átlagos, nem vagyok szemüveges... semmi :D Érthetetlen... Jó, mondjuk ha feketével kihúzom a szemhéjam, akkor rikítókék szemeim lesznek... talán ezek olyan veszélyesen, nem tudom :)


Ja, és a sors fintora, hogy amúgy tanárnőnek készülök, és azt mondják, hogy jól bánok a gyerekekkel. De 15 évesen nem 30 éves pasit szeretnék azért ....

2013. márc. 16. 21:30
 8/57 A kérdező kommentje:
Ja, bittttos, mert kis mellű tanárnő nincs is, he? :D
2013. márc. 16. 21:43
 9/57 anonim ***** válasza:
Bővítheted akármennyit a leírást...nem lehet véleményt mondani! Ha látnánk képet, akkor meg tudnánk mondani, hogy te tényleg olyan tanárnő kinézetű vagy, vagy sem! :)
2013. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Így van a leírás tényleg kevés.És nem mindenki azért szeretne képet hogy megbámuljon egy 15 évest,(én se)hanem azért hogy segítsen,hogy tényleg úgy nézel e ki.
2013. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!