Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az iskolában miért hiszik...

Az iskolában miért hiszik rólam azt folyton, hogy egy tanárnő vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval:

Többször tapasztaltam már, hogy a giminkben (5-12. osztályos) rám köszönnek a kicsi kis 5.-es, 6.-os lánykák, hogy "Jó napot kívánok!" ... :D jó, ez legtöbbször akkor volt, amikor magassarkú csizmában mentem, göndör hajjal, váltáskával suliba, szóval ezt még megértem... De azt nem, hogy osztálykiránduláson a fiúk (másik városból jöttek) tanárnőnek hittek... :D Pedig mesefigurás póló volt rajtam (menő mesefigurás!:D) és farmer, és napszemcsi...


Nem, nem vagyok stréber... sminkelek, fodrászkodok magamon, nevetgélek a barátnőimmel a folyosón, színes cuccokban járok mosolyogva, nem lehajtott fejjel, vagy komor tekintettel... Jó, tény, hogy nem neonszínű ruhákat veszek fel, hanem már egy 11.-es lányhoz méltó ruhadarabokat... de akkor is... Hány évesnek nézek ki akkor vajon, min. 25-nek??? Jesszus... nem lesz így pasim!! :D


Szóval vélemény, vagy hasonló tapasztalat, vagy bármi?


Köszönöm :)

15/lány



2013. márc. 16. 21:09
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

Hát igen, a smink az "öregít", plusz még a rövid hajammal is komolyabbnak nézek ki egy kicsit szerintem, pláne, hogy be van melírozva... Amúgy nem veszem fel ezt, csak már... :) Jobb, mintha 25 éves koromban is 16-nak néznék ki szerintem :)


30-as: tényleg kimaradt a 3... de te meg honnan jöttél rá?!

Ó, de jó, akkor az arcom csak egy évvel öregebb, mint én :P Illetve csak 2 hónappal :P

Hülye vagy? Az a póló kincset ér!!! :P (Tudod mennyi s*ggfejet lehet vele elüldözni? :DDDDD)


Szép jó estét! Lapot elő.... :D :D

2013. márc. 17. 22:35
 32/57 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy a hajam: már 2 éve ilyen kb. Rövid, vörös melírral. Illetve volt ez rövidebb is... de az sem mindegy, hogy a képet sötétben, vagy napfényben csinálom, illetve hogy fodrász előtt, vagy után, tudod :)
2013. márc. 17. 22:36
 33/57 anonim ***** válasza:

Akkor most olyasmi, mint az utolsó képen?

A hosszú haj jobban állt szerintem, de ahogy te jól érzed magad... :)

2013. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

A No boyfriend-es képhez hasonlít a legjobban a mostani hajam, csak vállig érő már, olyan kis vállérintős.

Jajj, ezt sem gondoltam, hogy egy fiúval fogok a hajamról beszélgetni! :D

Amúgy szerintem a rövid jobban áll, de a hosszabbat jobban szerettem... mindig fontam, kontyoltam, göndörítettem, copfoztam, kreppeltem...

Szóval köszi, talán majd megnövesztem :)

2013. márc. 17. 22:51
 35/57 A kérdező kommentje:
De egyébként honnan is tudtad, hogy hiányzik az a kép??? :D
2013. márc. 17. 22:52
 36/57 anonim ***** válasza:

#36 onnan, hogy ezeket a fájlokat linkelted csak:


dd1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

dd2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

dd4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

dd5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

dd6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


gondolta biztos volt egy dd3 is :D

2013. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:

Ja... hogy mindenki ilyen jó megfigyelő...

Azt valaki észrevette, hogy a No boyfriend-es képen a sípcsontomon a szúnyogcsípés szimmetrikus??? :D Mert ezt is sokan észrevették már...

2013. márc. 17. 23:08
 38/57 anonim ***** válasza:
észrevettük, hogy szimmetrikus, csak nem tudtuk mi az :D
2013. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

#37, így volt! :D :P


#38, tudtam, hogy van valami furcsa azon a képen, amit nem vettem észre! :D


Arra jutottam, hogy valószínűleg éppen akkor valami azt éreztette velük, hogy te tanár vagy. Ez lehet egy komolyabb(visszafogott, konzervatív)kinézet, vagy a mozdulataid (éppen úgy álltál, mintha a "tanítványaidat" figyelnéd), ha hallottak, akkor a hangod, kisugárzás, akármi... becsapódtak, aztán kész... :) Nevess rajtuk, mást úgysem tudsz csinálni! :)


Akkor hülye vagyok! :D Üldözd azokat a mocskokat vele! :D :P

2013. márc. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

Igen, csak nevetek már ezen... :) Majd ha tanárnő leszek, akkor tudom kamatoztatni ezt a "kisugárzást" :)


:D Ja, amúgy már el szeretném dobni a "pártát" :D Azt mondták, hogy úgy nézek ki benne, mint egy protestáns.... :D

2013. márc. 18. 20:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!