Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az iskolában miért hiszik...

Az iskolában miért hiszik rólam azt folyton, hogy egy tanárnő vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval:

Többször tapasztaltam már, hogy a giminkben (5-12. osztályos) rám köszönnek a kicsi kis 5.-es, 6.-os lánykák, hogy "Jó napot kívánok!" ... :D jó, ez legtöbbször akkor volt, amikor magassarkú csizmában mentem, göndör hajjal, váltáskával suliba, szóval ezt még megértem... De azt nem, hogy osztálykiránduláson a fiúk (másik városból jöttek) tanárnőnek hittek... :D Pedig mesefigurás póló volt rajtam (menő mesefigurás!:D) és farmer, és napszemcsi...


Nem, nem vagyok stréber... sminkelek, fodrászkodok magamon, nevetgélek a barátnőimmel a folyosón, színes cuccokban járok mosolyogva, nem lehajtott fejjel, vagy komor tekintettel... Jó, tény, hogy nem neonszínű ruhákat veszek fel, hanem már egy 11.-es lányhoz méltó ruhadarabokat... de akkor is... Hány évesnek nézek ki akkor vajon, min. 25-nek??? Jesszus... nem lesz így pasim!! :D


Szóval vélemény, vagy hasonló tapasztalat, vagy bármi?


Köszönöm :)

15/lány



2013. márc. 16. 21:09
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

Remélem... :)


Pécsen, programtervező informatikus...

2013. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Vagy izé... Köszönöm! :)
2013. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:

:)

És annyira nem tetszett?

2013. márc. 19. 18:31
 54/57 anonim ***** válasza:

Az volt a rossz, hogy az első félév tetszett még, aztán utána meg már nem nagyon volt olyan tárgy, ami jó lett volna, meg a kollégiumban sem éreztem jól magam... úgyhogy másfél évig voltam ott, jobb lett volna csak fél vagy 1 év :/

Meg azért választottam ezt, mert középiskolában is infós osztályban voltam. Nem néztem utána a dolgoknak, de ez mintha tényleg érdekelt volna, aztán amikor már jobban belementünk a dolgokba, kiderült, hogy mégse :D Na mindegy... :)

2013. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Értem, sajnos ilyen sokszor van, hogy későn derül ki, hogy mit szeretnénk csinálni, vagy éppen hogy mit nem :S

Én amúgy koliban nem bírnám, az tuti... nincs bajom az emberekkel, meg nem vagyok egy magányos farkas, de az nekem sok(k) lenne... :D

2013. márc. 19. 21:00
 56/57 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, aztán nem annyira rossz... :)

Mondjuk én minden hétvégén haza tudtam járni, úgyhogy jó volt... otthonról vittem szinte mindent. A szobatársakkal sem volt gondom, azon kívül, hogy léteztek és meg kellett osztanom még két emberrel a szobát. Inkább magammal volt a baj. Nem való az ilyen nekem... Én az a magányos farkas vagyok... :)


Ez a beszélgetés már nem illik igazán ide... :P Inkább írj privátban, vagy fb, skype, akármi... :)

2013. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Hát, ha szeretnél még valamit közölni, kérdezni, akkor írj privátot... :)
2013. márc. 19. 22:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!