Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az iskolában miért hiszik...

Az iskolában miért hiszik rólam azt folyton, hogy egy tanárnő vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval:

Többször tapasztaltam már, hogy a giminkben (5-12. osztályos) rám köszönnek a kicsi kis 5.-es, 6.-os lánykák, hogy "Jó napot kívánok!" ... :D jó, ez legtöbbször akkor volt, amikor magassarkú csizmában mentem, göndör hajjal, váltáskával suliba, szóval ezt még megértem... De azt nem, hogy osztálykiránduláson a fiúk (másik városból jöttek) tanárnőnek hittek... :D Pedig mesefigurás póló volt rajtam (menő mesefigurás!:D) és farmer, és napszemcsi...


Nem, nem vagyok stréber... sminkelek, fodrászkodok magamon, nevetgélek a barátnőimmel a folyosón, színes cuccokban járok mosolyogva, nem lehajtott fejjel, vagy komor tekintettel... Jó, tény, hogy nem neonszínű ruhákat veszek fel, hanem már egy 11.-es lányhoz méltó ruhadarabokat... de akkor is... Hány évesnek nézek ki akkor vajon, min. 25-nek??? Jesszus... nem lesz így pasim!! :D


Szóval vélemény, vagy hasonló tapasztalat, vagy bármi?


Köszönöm :)

15/lány



2013. márc. 16. 21:09
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Pártát? Ez honnan jött?



Tök jó, hogy már tudod mi szeretnél lenni! :) Én még nagyon nem... :/

2013. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

Párta = No boyfriend póló

Mármint... ha lesz barátom, akkor nyilván nem fogom hordani a pólót, mint ahogyan a régi pártát sem hordták már akkor, ha férjesek voltak az ásszónyok :D Na, érted... jó, nem érted, én logikám, bonyolult, hagyjuk.... :D


Hány éves vagy, gimis?!

2013. márc. 18. 21:59
 43/57 anonim ***** válasza:
Jaa!! Értem már miért akarta, hogy elégesd a pólót!
2013. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
;)
2013. márc. 18. 22:17
 45/57 anonim ***** válasza:
automatikusan azt hittem a kimaradt harmadik képen lévő ruha nem tetszik neki :D
2013. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

Hát ha még gimis lennék, akkor nem lenne annyira baj... de 20 vagyok! :S


Ja, így már értem... a vallási/népi dolgokban nem vagyok otthon :)

2013. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Azt már úgysem hordom :D
2013. márc. 18. 22:21
 48/57 A kérdező kommentje:
És eddig tanultál valamilyen szakmát, vagy érettségid van, vagy nyelvvizsga, valami? :) Már most... nem kíváncsiskodni szeretnék, ne úgy vedd... csak kérdem :)
2013. márc. 18. 22:28
 49/57 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi terveim vannak... az érettségi az megvan, persze :)

Nyelvvizsgát szeretnék, utána valami szakmát, aztán ha már rájöttem, hogy mit szeretnék, akkor megint egyetem, csak már olyan szakra, amit tényleg akarok is... :)

2013. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy sikerül majd rátalálnod arra, amit tényleg szeretsz csinálni! :)

Eddig milyen szakon voltál az egyetemet, fősulin?

2013. márc. 19. 16:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!