Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a bajom? Menjek pszichológu...

Mi a bajom? Menjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Már több éve tart nálam ez az állapot. Észrevettem, hogy vannak időszakok amikor rettentően boldog vagyok, olyan gondolataim vannak, hogy az élet gyönyörű, meg kell ragadnunk a lehetőségeket, egy csomó mindent eltervezek, hogy majd milyen jó lesz, szó szerint van, hogy ugrálok örömömben. Aztán ez az időszak elmúlik és jön a levert hangulat. Ilyenkor nagyon magam alatt vagyok, pánikolok, öngyilkossági gondolataim vannak (már legalább 100x megfordult a fejemben), de annyira, hogy egy hajszál választ el attól, hogy kiugorjak az ablakon és e gondolataim közben egyrészt meg is rémülök és a másik, "normális" énem tart csak vissza. Úgy érzem ilyenkor, hogy egy senki vagyok, nekem semmi se fog sikerülni az életben, innen már nincs visszaút, egyedül a halál lenne a megoldás.


A viselkedésemmel kapcsolatban is kettős gondolataim vannak. Egyik énem azt mondja, hogy van valami komoly bajom és segítségre lenne szükségem, a másik énem viszont azt súgja, hogy minden rendben van és ez csak hiszti, más embereknek is van problémája, mégse mondja mindenki azt, hogy valamilyen betegségben szenved.


Szóval van valami problémám amivel szakemberhez kéne fordulnom vagy ez teljesen normális?


2013. márc. 16. 23:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Előbb szokj le a füvezésről!
2013. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem füvezek...
2013. márc. 17. 00:06
 23/24 anonim válasza:
ugyanez van éppen velem is,egy ideje gondolkodom a pszichológuson,mert mindig csak hisztinek könyvelem el,hiszen még csak 19 vagyok.de olvastam erről,mert egy sorozat szereplőnek bipoláris betegsége volt,és teljesen magamra ismertem benne.dühkitöréseim vannak,és hihetetlen örömmámor jár át öt perccel később,irány a doki neked is!
2013. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet, az a baj, hogy én még csak 14 vagyok. Mindenki azt mondja, hogy biztos a hormonok miatt vagy egyik percben jó kedvem, másikban meg szomorú. Nem merem senkinek sem elmondani, hogy eszembe jutott már az öngyilkosság is, továbbra magamban mindig azt mondogatom, hogy 'ez természetes, nincs semmi baj, biztos a hormonok, majd kinövöd'...
2013. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!