Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem...

Mit tegyek ha úgy érzem fejben megrekedtem valahol a kamaszkor és a felnőtt kor közötti űrben?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és az utóbbi mondjuk 1 évben arra döbbentem rá hogy nincs semmi identitás az életembe. Ami kamaszkoromban volt, az unalmas és snassz lett, mert tényleg nem is vezet sehova. Sokkal felelősség teljesebben gondolkodok már, bizonyos szituációkban számításba veszem hogy ha teszek valamit az milyen hatással lehet a jövőmre nézve. (olyan dolgok ami felett régebben esetleg elsiklottam) Ugyan akkor ha megkérdezem magamtól mit szeretnék az élettől, nem igazán tudom. A dolgok 90%-a amit csinálok, azt megszokásból teszem, vagy csak azért hogy "csináljak valamit". De ritka az olyan amikor valamibe tényleg kedvemet lelem. Talán rátesz egy kicsit az évszak is, mert ilyenkor hidegbe még kevésbé lehet dolgokat csinálni. De például vannak dolgok, amik esetleg érdekelnének, de anyagi korlátok miatt nem engedhetem meg magamnak. Jelenleg szakmát tanulok, de iskolán kívül nem igazán tudok vele foglalkozni, mert nincs rá keret. Mit tanácsoltok még is mit kezdhetnék magammal?
2013. márc. 24. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiú?
2013. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fiú
2013. márc. 24. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdem, mert a leírtak alapján mondani akartam, hogy hasonlítunk, de így, hogy te fiú vagy, így inkább nem mondanám :) De amúgy ez ismerős amit leírtál!
2013. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!