Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden embernek való hosszú...

Minden embernek való hosszú párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem nem állok készen arra, hogy bensőséges kapcsolatot alakítsak ki bárkivel és nem tudom elképzelni, hogy ez mégis hogyan lehetne lehetséges. A gondolataimat nagyon nehezen tudom érthetően kifejezni, hogy az tényleg azt tükrözze amit értek az érzéseimmel meg szinte én sem vagyok tisztában vagy egyszerűen kétségbeejtően kevés van.
2013. márc. 24. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de idővel szerintem mindenki igényli. Persze vannak kivételek, de lehet, hogy csak szimplán nem arra van szükséged most, nincs ezzel gond.
2013. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Nekem sem való. :)
2013. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem... szerinted miért van annyi nőcsábász és ribanc?? Sokan nem vágynak hosszútávra, csak kalandokra, szexkapcsolat, ilyenek! :)

Ez elég normális dolog, csak általában lenézik az ilyen embereket... persze lehet ezt is kulturáltan csinálni. Pl én a szingli szót arra mondom, aki nem úgy gátlástalanul mindenkivel össze-vissza... hanem az, akiről nem is gondolnád, normális a megjelenése, megválogatja a partnereit, és normálisabban ribanc... :)

Szóval lehet, hogy később majd te is szeretnél komolyat, de most az életednek nem ilyen szakaszában vagy... próbáld meg kiélvezni ezt is! Csak találd meg a neked legjobb módját! :)

2013. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki úgy érzi: boldogul egyedül is az életben, nem feltétlen jelenti, hogy ribanc. A kettő azért messze nem ugyanaz. Mindössze arról van szó, hogy az ilyen embereknél egy kicsit később érik meg a párszükséglet érzése, de mindenesetre biztos, hogy bekövetkezik, mert az ember társas lény.
2013. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekem pl nem való!
2013. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!