Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI A hosszú-tartós párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI A hosszú-tartós párkapcsolat titka?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jól működő szex, bizalom, megértés, szeretet, szerelem. Tudom azt is, hogy valamelyik hiányzik akkor az nem az igazi. De létezik az, hogy nincs soha semmilyen gond - a szex ellaposodhat, a bizalom inoghat. DE MIT NEM LEHET HELYREHOZNI SZERINTETEK?

2013. márc. 2. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
nehéz..sokat kell együtt lennetek! sok kikapcsolódás.. mindig valami program. ez az alap.. különben ellaposodik!
2013. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fospuska ***** válasza:
fejlett kompromisszum-készség és szelektív memória. ez a tartós párkapcsolat titka.
2013. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem a tettek,vagy az akarat.2 ember vagy illik egymáshoz tökéletesen és autómatikusan,vagy tenni kell érte,össze csiszolódni stb.
2013. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne akard alapjaiban megváltoztatni

ne vidd át az akaratod tűzön vízen keresztül

ne kutakodj,kémkedj utána

2013. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahol mindkét félnél teljesül, amit leírtál ott működik. Ahol kölcsönös, mindkét félnek a másik a nagy Ő, ott meg lehet oldani a problémákat.


Viszont ez nagyon keveseknek sikerül. Szerintem talán többszázból(vagy még többől) egynek és nagyon kicsi az esélye, hogy te leszel az az 1.

2013. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mit nem lehet helyrehozni egy kapcsolatban?
2013. márc. 2. 14:30
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem, de részemről az érzékiség nulla, hogy változtassak
2013. márc. 2. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:
A saját vagyon, és a minél nagyobb függetlenség. Emellett természetesen egy döntés. Az, hogy vele maradok.
2013. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!