Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem érzem magam elég...

Ha nem érzem magam elég okosnak hozzá, szerintetek megpróbáljam az egyetemet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Más mit mond?

Most itt nem a barátaidra vagy a közeli hozzátartozóidra gondolok, hanem pl. a tanáraidra. Ha ők úgy vélik, hogy képes lennél megcsinálni és te is úgy érzed, akkor próbáld meg. Ha sok időt fordítasz a tanulásra, akkor mindent megtudsz tanulni..


Viszont ha kedved sincs hozzá, akkor inkább ne (főleg ha fizetned kellene érte).

2013. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, az egyetem azoknak jó akiknek konrét célja van vele
2013. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A tanároknak azt hiszem az az általános vélekedése rólam, hogy okos vagyok, bár egyetemről még nem beszéltem velük. De azért általában magasak az elvárások velem szemben, és a komolyabb tantárgyakból én vagyok a legjobb az osztályban. Szóval én se tartom magam hülyének, tudom, hogy van némi intelligenciám, de sokszor úgy érzem, hogy ez nem elegendő, és a terveimhez képest műveletlen is vagyok.


Legszívesebben magyar szakra mennék, ez minden álmom, de ha pl. most elém raknának egy novellát, hogy elemezzem, nem igazán tudnék mit kezdeni vele. Az emelt szintű érettségi meg, ahogy így nézegettem az régebbieket lehetetlennek tűnik nekem.

2013. ápr. 18. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!