Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nincsenek problémáim, az életem hihetetlenül unalmassá vált, hülyeségeken stresszelek néha, nincs kedvem sulizni, melózni, emberek közé menni, csak megakarok halni. De még ahhoz sincs kedvem és merszem de más kiutat már nem találok.
2013. ápr. 17. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most megértő szavakat várnál.. de hogy lehetsz ilyen hülye ?! Ilyenért megölni magadat? Már ne haragudj de ha unalmassá vált akkor tegyél érte. Ezt más nem tudja megoldani helyetted, akármit írnék neked ide az se segítene ! Járj el sportolni, szerezz barátokat, ne tunyulj be! Ki szeret suliba meg melóba járni? Senki! :) Tegyél érte, hogy színesebb legyen, tudod, hogyha mindenki feladná itt ahol te akkor elég sok ember feldobta volna már a talpát. Szerezz magadnak barátot / barátnőt ha nincs !
2013. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezeket nap mint nap csináltam hónapokon keresztül, de semmi nem segít. nem vártam megértő szavakat, sőt nem is tudom, hogy mit vártam igazából... hülyeség volt feltenni a kérdést
2013. ápr. 17. 22:36
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem hülyeség a kérdésed, gondolom tizenéves vagy a Te korodban szerintem többen is így éreznek. Mármint az Én környezetemben is vannak olyan emberek akik egyszer csak úgy látják, hogy unalmas az életük. Van akiknél ez pár hét után elmúlik, de van akiknél ez az időszak tovább tart. Szerintem keress valamit ami érdekel, foglalkoztat. Fontos, hogy találj valamit amiben kedved leled. (Biztos van olyan hobbi ami érdekel, de még nem próbáltad. Ha magányosnak érzed magad, de nem akarsz emberek közt lenni akkor tarts háziállatot sok esetben szerintem ez is megoldás lehet. ) Én mindig úgy tartottam, hogy az élet akkor izgalmas, jó ha vannak előtted célok és álmok. Szóval szerintem keress ilyeneket.
2013. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!