Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezen lehet még változtatni,...

Ezen lehet még változtatni, vagy az egész életemet magányosan kell leélnem?

Figyelt kérdés

Nemsokára 18 éves leszek, és nemhogy barátnőm, de még haverjaim sincsenek egyáltalán, egy se. Én próbálkozok ismerkedni, haverkodni, de egyszerűen nem megy, lehet mostmár azért nem megy, mert már túlságosan erőltetem. A mostani iskolámban levegőnek néznek, néha-néha páran köszönnek, de a maximum ennyi. Régi iskolámban még jobb volt, de onnan sincs senki akivel kimennék, meg ilyesmi.

Mit tudnék tenni, hogy képes legyek társas kapcsolatokat kialakítani, ami másoknak egy csapásra megy? Vagy ezen 17 év után nem lehet már változtatni, és örökké ilyen magányos, semmirekellő senki leszek?


2013. ápr. 26. 14:30
1 2
 11/11 anonim válasza:

utolsó:

nő vagyok, és utálom az általánosítást. szerintem nem. szerintem a két nem teljesen egyenlő. hogyne lennének felszínes nők? vannak. lesznek. voltak. ez ellen tudsz tenni valamit? hm? nem. de vannak okos, értelmes nők is, ugyanúgy, ahogy vannak nem szexista- flegma férfiak is. nem mondtam, hogy játék, egy szóval se. Nekem csak egy barátom volt, azóta nem volt egy se. lehet hogy egyedül halok meg, de inkább, mint egy nagypofájú bunkó mellett. Szerintem a kérdező (meg mindenkii más) legyen türelmes, és szokjon le az általánosítsáról

2013. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!