Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megerőszakoltak, eddig nem...

Megerőszakoltak, eddig nem mertem senkinek sem elmondani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szombat este történt. A barátaimmal voltam egy ismerősük házibuliján. Annyira nem éreztem jól magam, ezért kiültem a ház előtti utca szélére, ott iszogattam (nem alkoholt). Még a buli előtt, volt egy fiú, akit igaz csak párszor láttam, jóformán még nem is beszéltem vele. Láttam, hogy érdeklődik irántam. Első benyomásra rendes, normális srácnak tűnt. Majd a bulin is ott volt, egyből kiszúrt, odajött hozzám, kiült mellém a fűbe, kezében két pohárral, amiben alkohol volt. Mondta, hogy látta, hogy nem érzem magam jól, kérdezte mi a baj. Majd mondtam neki, hogy nem tudom, csak rossz kedvem van,

kicsit egyedül érzem magam, mivel mindenki el van mindenkivel, én viszont nem. Erre oda nyújtotta az egyik poharat, majd mondta, "ezt idd meg, jót fog tenni, ettől felvidulsz" mosolygott rám. Kérdeztem tőle, mi ez? Azt mondta csak sima alkohol, pontosabban bor. Majd megittam, kb fél óra múlva elkezdtem szédülni, ellazultnak, lelassultnak éreztem magam,

mintha be lettem volna drogozva, bár még azelőtt sosem voltam. Ekkor hirtelen sok minden elhomályosodott, a következő kép az, hogy megfogja a kezem, és felcipel egy lépcsőn, be a szobába, majd kulcsra zárja az ajtót. Én hirtelen lefeküdtem az ágyra, a lábamon sem bírtam állni, ő meg elkezdett vetkőzni, majd engem is vetkőztetni. Azt sem tudtam, hogy hol vagyok, pár képem van, hogy elkezdtem ellenkezni, hogy hagyjon, majd szorította a kezem, ami fájt, és megtörtént a dolog. Másnap reggel

meztelenül ébredtem az ágyban, sehol senki. Ezek a képek mind beugrottak, elkezdtem sírni, majd szó nélkül hazamentem. Azóta nem beszéltem róla senkinek, mert nem merek, viszont lelkileg nagyon megviselt, teljesen magam alatt vagyok.


2013. ápr. 30. 18:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
56%
Ez most igaz? :OOOO
2013. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
fel kéne jelenteni .. ez egy r*hadék.. remélem átmegy rajta pár busz.
2013. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
100%
Ha tudod ki volt akkor irány rendőrség! Ne hagyd hogy más lánnyal is megtegye ugyanezt !!!!!
2013. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
100%
ezt így elég nehéz lesz bebizonyítani..
2013. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp mondd el a szüleidnek és menj el egy pszichológushoz, biztosan tud segíteni. és egy nőgyógyászhoz is, lehet h terhes vagy.

Most az egész GYIKes társadalom téged fog sajnálni (aki elhiszi), de mi nem igazán tudunk segíteni, ill. sajnálattal senki sem tud.

2013. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
85%

sokakkal megcsinálják ezt,hogy a piába bekevernek valamit


fel kell jelentened!!!

ez már nem arról szól,hogy mered vagy nem mered hanem börtönbe be kell juttatni az ilyet aztán majd ott öt is kezelésbe veszik:D

2013. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
40%

Kamu a sztori, olvassátok el még egyszer:


"Azt sem tudtam, hogy hol vagyok, pár képem van, hogy elkezdtem ellenkezni, hogy hagyjon, majd szorította a kezem, ami fájt, és megtörtént a dolog. Másnap reggel

meztelenül ébredtem az ágyban, sehol senki. "


1. Egy vadidegen lakásba, ahol másnap senki? Miért hagyna ott a saját lakásán, hiszen ha el is ment valahova, te addig feljelentheted és rendőrök várhatják otthon

2. Idegen lakásba nehezen vinne fel bárki is bárkit

2013. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
3%
Sose bíznám a rendőrségre.Magam intézném el az ilyet!
2013. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
18%
1 pohár bortól? Az úgy érdekes.
2013. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
73%

Most meg lesze kövezve:


de sajnos nekem az a tapasztalatom a magyar igazságszolgáltatással, hogy ilyen esetkben nehézen fognak neked igazat adni. Sőt, lehet te leszel megbélyegezve.


Nekem anno maga a birónő mondta, ha őt is megerőszakolták volna inkább elintézte volna hivatalon kívűl az egészet.


Nagyon sok megaláztatást kell egy ilyen ügy során elszenvedni, akkor is ha egyértelműen áldozat vagy. :(


Én ha tehetek javaslatot inkább szólj barátnak, apának erős férfiembereknek akik szívükön viselik a dolgot és velük kapasd el a srácot. Sajnos a törvényes út sokszor nem az áldozatok pártját fogja.


Üdv.

2013. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!