Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megerőszakoltak, eddig nem...

Megerőszakoltak, eddig nem mertem senkinek sem elmondani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szombat este történt. A barátaimmal voltam egy ismerősük házibuliján. Annyira nem éreztem jól magam, ezért kiültem a ház előtti utca szélére, ott iszogattam (nem alkoholt). Még a buli előtt, volt egy fiú, akit igaz csak párszor láttam, jóformán még nem is beszéltem vele. Láttam, hogy érdeklődik irántam. Első benyomásra rendes, normális srácnak tűnt. Majd a bulin is ott volt, egyből kiszúrt, odajött hozzám, kiült mellém a fűbe, kezében két pohárral, amiben alkohol volt. Mondta, hogy látta, hogy nem érzem magam jól, kérdezte mi a baj. Majd mondtam neki, hogy nem tudom, csak rossz kedvem van,

kicsit egyedül érzem magam, mivel mindenki el van mindenkivel, én viszont nem. Erre oda nyújtotta az egyik poharat, majd mondta, "ezt idd meg, jót fog tenni, ettől felvidulsz" mosolygott rám. Kérdeztem tőle, mi ez? Azt mondta csak sima alkohol, pontosabban bor. Majd megittam, kb fél óra múlva elkezdtem szédülni, ellazultnak, lelassultnak éreztem magam,

mintha be lettem volna drogozva, bár még azelőtt sosem voltam. Ekkor hirtelen sok minden elhomályosodott, a következő kép az, hogy megfogja a kezem, és felcipel egy lépcsőn, be a szobába, majd kulcsra zárja az ajtót. Én hirtelen lefeküdtem az ágyra, a lábamon sem bírtam állni, ő meg elkezdett vetkőzni, majd engem is vetkőztetni. Azt sem tudtam, hogy hol vagyok, pár képem van, hogy elkezdtem ellenkezni, hogy hagyjon, majd szorította a kezem, ami fájt, és megtörtént a dolog. Másnap reggel

meztelenül ébredtem az ágyban, sehol senki. Ezek a képek mind beugrottak, elkezdtem sírni, majd szó nélkül hazamentem. Azóta nem beszéltem róla senkinek, mert nem merek, viszont lelkileg nagyon megviselt, teljesen magam alatt vagyok.


2013. ápr. 30. 18:15
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
62%
Mondd el mindenkinek! Tudja meg róla mindenki milyen ember!
2013. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
azért az könnyebb mondani, mint megtenni. Mert azért valljuk be, sok ember a lányt fogja megtenni bűnbaknak. :/
2013. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:

32 miért is? :DD

sokan azt hiszik hogy nem kábulnának be ezektől a drogoktól mert ők ellen tudnak neki simán állni ... aha persze


pl én is műtétemnél: mondom na majd meglátjuk milyen erős is az az altató .. aha ja :D kb 10 másodpercre emlékszek mielőtt felébredtem a kórterembe visszatolva :D


nem tudom mennyire volt érthető amit akartam mondani de nem tehetett róla a kérdező hogy ez történt :/


sok szerencsét a gyökér gyerek kibelezéséhez!

2013. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
A ginából(GHB/GBL)elég pár csepp ahhoz, hogy ez megtörténjen valakivel. Valószínűleg te is abból kaptál. Pár ezer forint neten. Vegyél te is legalább 20 millit, és hívd meg egy pohár borra.
2013. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
A rendőröknek meg mondd azt, hogy magától itta be.
2013. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
30%
az a baj hogy bele rakot valamit a borba amitől el kábutál pl partidrog vagy valami hasonlo egyet tanuj meg ha bulizni mész akor senkitől ne fogadj el inivalot mert kehet hogy bele raktak valaimt és ha pl ki mész vécére vagy egy pl szem elől téveszted a phoharadat akor kérj másikat aszt meg hagyd ot a francba mert lehet hogy már bele raktak valmit
2013. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Sikerült intézni valamit?
2013. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Szia,sikerült valamit lépni az ügyben?
2016. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Egyél szhart :)
2017. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!