Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megerőszakoltak, eddig nem...

Megerőszakoltak, eddig nem mertem senkinek sem elmondani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szombat este történt. A barátaimmal voltam egy ismerősük házibuliján. Annyira nem éreztem jól magam, ezért kiültem a ház előtti utca szélére, ott iszogattam (nem alkoholt). Még a buli előtt, volt egy fiú, akit igaz csak párszor láttam, jóformán még nem is beszéltem vele. Láttam, hogy érdeklődik irántam. Első benyomásra rendes, normális srácnak tűnt. Majd a bulin is ott volt, egyből kiszúrt, odajött hozzám, kiült mellém a fűbe, kezében két pohárral, amiben alkohol volt. Mondta, hogy látta, hogy nem érzem magam jól, kérdezte mi a baj. Majd mondtam neki, hogy nem tudom, csak rossz kedvem van,

kicsit egyedül érzem magam, mivel mindenki el van mindenkivel, én viszont nem. Erre oda nyújtotta az egyik poharat, majd mondta, "ezt idd meg, jót fog tenni, ettől felvidulsz" mosolygott rám. Kérdeztem tőle, mi ez? Azt mondta csak sima alkohol, pontosabban bor. Majd megittam, kb fél óra múlva elkezdtem szédülni, ellazultnak, lelassultnak éreztem magam,

mintha be lettem volna drogozva, bár még azelőtt sosem voltam. Ekkor hirtelen sok minden elhomályosodott, a következő kép az, hogy megfogja a kezem, és felcipel egy lépcsőn, be a szobába, majd kulcsra zárja az ajtót. Én hirtelen lefeküdtem az ágyra, a lábamon sem bírtam állni, ő meg elkezdett vetkőzni, majd engem is vetkőztetni. Azt sem tudtam, hogy hol vagyok, pár képem van, hogy elkezdtem ellenkezni, hogy hagyjon, majd szorította a kezem, ami fájt, és megtörtént a dolog. Másnap reggel

meztelenül ébredtem az ágyban, sehol senki. Ezek a képek mind beugrottak, elkezdtem sírni, majd szó nélkül hazamentem. Azóta nem beszéltem róla senkinek, mert nem merek, viszont lelkileg nagyon megviselt, teljesen magam alatt vagyok.


2013. ápr. 30. 18:15
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
39%

te sem vagy 100as bakker.. ilyen jelekből nem vágsz le semmit?


alap, hogy olyat nem iszol meg ami egy idegen hoz oda nyitottan.. ráadásul célozgatott is rá -_-


akkor ne mondd el senkinek ba'szki..

2013. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

ne kombinálja a kettő. Vagy házon belül intézzék el vagy jelentsen. Vagy temesse el magába a dolgot. (bár ez szerintem a legnehezebb és leg egészségtelenebb út)


Ha feljenti akkor megkezdődik a nyomozás első körben azt fogják vizsgálni, hogy kamuzik-e. Azt még túllehet élni. Aztán jön a szembesítés. Ez már 1000x rosszabb.


És amikor nem találnak épeszű bizonyítékot akkor kijelentik, hogy csak rágalmazni akartad a srácot.

Bár melletted szól, hogy a buliba láthatták többen is ahogy felvonszol a lépcsőn.


Én szólnék, és nem a magamért, a többi nőért. Én anno csak azért indítottam el az eljárást, hogy azokat a nőket megmentsem akik UTÁNAM jönnek. Ha mondjuk az előtted lévő áldozat mert volna lépni akkor lehet te nem is találkozol vele soha.


De ez persze a te viadalod.

2013. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
82%
A f@szánál fogva adnám fel a rendőrségen. Utálom az ilyen kis naplopó gecyputtonyokat. Adnék neki olyat a fejére, hogy lúdtalpas lenne.
2013. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
81%

" mit gondolnának, hogy a lányuk ilyet "csinált"?"


Méghogy TE csináltad?! Hogy akadhatna ki bárki is rád ezért? Akárhogy nézzük, te áldozat vagy. (Bár azt nem árt betartani, hogy nem szabad másoktól elfogadni italt, ha nem a szemed láttára bontják/töltik ki...)

2013. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
78%
Először doki,aki látleleteket csinál,majd a zsaruk,hogy a srác visszakaphassa a sitten.
2013. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tennem kéne valamit, legalább annyit, hogy beszélek róla a barátaimnak. De nagyon félek, hogy kiakarják majd csinálni a gyereket, majd ezt később megbosszulja vagy nem tudom...
2013. ápr. 30. 18:44
 27/39 anonim ***** válasza:
78%

Ne félj attól, hogy később megbosszulná. Őt és az egész haveri körét fel kell dobni a retekbe. Legalább fel számolnak egy drogbandát.


Különben meg irány a doki, foley jól mondja, látlelet vétel és ennek függvényében, még ha a rendőrség szívozna is a nyomozás során, bírói távoltartó végzést mindenképpen lehet kérni az ügyésznek vagy ügyvédnek, aminek fejében ha csak kísérletet tesz arra, hogy megközelítsen vagy valamilyen barátja, akkor gondolkodás nélkül irány a sitt.

2013. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, meg a segítséget, rendesek vagytok. Így ezeket olvasva lépni fogok ez ügyben, mi van, ha mással is meg fogja csinálni ugyan ezt. Barátaimnak mindenképp szólok, holnap.
2013. ápr. 30. 19:03
 29/39 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu a kérdés, akkor valszeg Ginaval kábított el.

Ezt már nem tudják kimutatni, mert hamar kimegy a szervezetből.

Jelentsd fel és irány a nőgyógyász.

2013. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
100%
Szerintem az első tényleg az orvos legyen. Többen is írtátok, hogy jól meg kéne verni a srácot, oké, hogy bosszút állna de utána még megteheti ugyanezt egy csomó ártatlan lánnyal. Szerintem tényleg jelentsd fel, aztán pedig beszéld meg a szüleiddel. Mert ha tényleg így történt ahogy leírod akkor Nem Te voltál a hibás és félrevezettek. Aztán ha nem bírod feldolgozni az esetet akkor fordulj pszichológushoz.
2013. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!