Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 11 ev alatti gyerekek ha...

11 ev alatti gyerekek ha vagytok itt - hogy fogadtatatok a mostohaanyukat? Milyen a viszonyotok? Mit csinal jol es miben valtozhatna?

Figyelt kérdés

Apunal, vagy anyunal vagytok fokepp.

Apukatokkal milyen a viszonyotok?


Bocsanat a sok kerdesert es koszonok minden valaszt!


2013. máj. 1. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nem ugyan az a helyzet, mivel nekem mostohaapukám van, már kisebb korom óta, kb 6 éves lehettem. anyánál vagyunk a tesómmal mindig, apummal 7 éves korom óta nem találkoztam, de tudja, hogy jól vagyunk, mivel apum felöli nagyimmal néha találkozok, és mindig mondja, hogy puszil minket. igazából nem is annyira akarok vele találkozni, legalábbis most nem, mert nem tudnék neki mit mondani.

egy szó mint száz, meg lehet szokni, nem nagy cucc, mind a ketten a szüleid, és hogy ha a mostohaanyud kedves akkor meg még jobb. én is szeretem mostohaapukámat

tudom hogy nem ugyan az az eset, de gondoltam írok:D

14/l

2013. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!