Kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan hülye elméletem van, hogy mindenki de az egész világ össze esküdöt ellenem és átakarnak vágni... pedig most egész jol alakul minden az életemben nem vagyok szomorú élet vidám lány vagyok de még is mintha az emberek az egész világon átakarnának vágni, és senkiben nem bízok úgy.. kezdek megörülni vagy mivan velem? :O 15/L
2013. máj. 5. 08:20
 1/4 anonim válasza:
75%
dehogy kezdesz. csak jellemedből adódóan bizalmatlan. ha tovább fajulna az a paranoia menj el pszichológushoz.
2013. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azt, hogy kezdesz-e megbolondulni, ennyi infó alapján se agyakorikerdesek gyakori válaszolói, se egy orvos nem tudná megmondani. Avval tudlak nyugtatni, hogy a paranoia -ha nem is gyógyítható- kezelhető, tünetmentessé tehető. Meg lehet tanulni együtt élni vele.


Á, csak hülyéskedek. Ha tényleg paranoiás lennél, nem írnád meg a gyakorikerdeseken, mert hogy ugye mi is össze vagyunk esküdve ellened. Vagy még nem tudtál róla :DDD ?


Üdv és nem soká el fog múlni ez az összezavarodott időszakod.


R.

2013. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is éreztem hasonlót fiatal koromban, azóta enyhült.
2013. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig abból indulok ki, hogy ha az ember észreveszi magán, hogy hülyén, hogy úgy mondjam "őrülten" viselkedik, akkor még nincs olyan nagy baj. :) Én nagyon bizalmatlan vagyok mindennel és mindenkivel, szerintem ez attól függ, hogy az életedben milyen hatások érnek. Én például egyszer ismertem egy embert (apukám volt barátnőjét), aki eleinte nagyon aranyosnak, meg jófejnek tűnt, de aztán kiderült, hogy baromira nem az, azóta kétszer is meggondolom, mielőtt elsőre véleményt formálnék egy emberről. Szóval, ha már voltak kellemetlen élményeid, hogy becsaptak, vagy nagyot csalódtál valakiben, szerintem érthető, meg aztán ebben a korban, kicsit mindenki bedilizik, egyidős vagyok veled, szóval ezt tapasztalom. :) Szerintem felesleges aggódnod, egy kis bizalmatlanság nem a világ vége, szerintem jobb, mintha hihetetlenül naiv lennél, de persze csak egy bizonyos határon belül .
2013. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!