Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés

3 éve beleszerettem egy lányba de nagyon durván. Majdnem össze jött a dolog, de sajnos nem voltam elég határozott és végül is valaki másnál kötött ki. Fél évig súlyos depresszióban voltam, öngyilkossági érzéseim is előtörtek.


Racionális énem tudja, hogy ez mekkora baromság de hát..Azóta is sokszor vele álmodok. Képtelen vagyok elfelejteni. Más nőket hozzá visonyítok és 50%-ban se közelítik meg.Pénteken megláttam egy áruházban és azóta fáj a fejem. Hogyan legyek túl rajta mert végem van???


2012. nov. 20. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl keveset írtál ahhoz, hogy tanácsot tudjak neked adni. Sok dolog függ attól, hogy hány évesek vagytok, milyen a természetetek, hogy még mindig együtt van-e a barátjával, ha igen, akkor milyen a kapcsolatuk...stb. A kevés infó alapján, amit adtál, még semmi nem utal arra, hogy örökre veszett ügy lenne, és jogosak lennének öngyilkossági késztetések. Küzdj, ahogy tudsz, és csak akkor add fel, ha úgy érzed, hogy minden tőled telhetőt megtettél, és annak ellenére mégsem jutott előrébb a dolog!

A szerelem erről szól, nem az önsajnáló szenvedésről. Tapasztalatból beszélek.

2012. nov. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég durva hogy 2-3 év alatt sem tudtad elfelejteni... Ezt magadban kellne eldönteni, hogy ő mást szeret és nincs esélyed. Tovább kellene lépned!

Hány éves vagy?

2012. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

25 vagyok. Tudom, hogy ez így nem jó, hogy el kellene felejtenem. De nem tudom! Nem megy..Ez olyan érzés....

ha velem lenne más nem kéne a tökéletes boldogsághoz nélküle viszont pokol. Ma is vele álmodtam, álmomban annyira boldog voltam. Amikor felébredtem és rájöttem mi a valóság teljesen letörtem.Most végeznék az egyetemmel de emiatt nem tudok tanulni. Még normálisan gondolkodni sem.


Miért ilyen igazságtalan az élet:((((((((((((((((((((

2012. nov. 20. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:

jobbat mondok... én mikor az államvizsgámon végeztem az utolsó simításokat egyik lakótársam barátnője aludt itt helyette a másik meg lement valahova... a lánynál próbálkoztam régebben s gondolod milyen jól ereztem így magamat hogy szinte egy két méterre alszik tőlem és csak ketten vagyunk a szobában ( bentlakás) ...


- egyébként én is íjén nagyon bele szoktam esni egyes lányokba ... de asszem csal kettő van olyan akit ha újra latok akkor pokollá változik az életem ... azért változik pokollá mert tudom, hogy soha nem lehet az enyém...vicces, hogy egyik sem az a kifejezetten szép lány .. külsőleg szó szerint teljesen átlagosak


-24 éves vagyok még nem volt barátnőm


U.I. foglalkozz a tanulással , ha nem menne emiatt próbáld ki az agykontrollt, hogy javíts a koncentrációs képességedet. Ajánlom hallgasd meg Domján László : Önkorlátozó hiedelmek C. hangfelvételt / meditációs kazettát. (meg lehet találni netten is) .


Milyen szakon vagy :) ?

2012. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!