Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már akinek megfordult a...

Volt már akinek megfordult a fejébe hogy öngyilkos lesz (szerelmi csalódás, reménytelen szerelem, párkapcsolati gondok) miatt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Volt már, akinek nem? Mert annak még nem volt semmi igazán fontos, amit elveszített. Nem is élt még!

Szerintem teljesen normális, hogy igazán nagy veszteség után MEGFORDUL az ember fejében. Jó esetben tényleg csak megfordul, rosszabb esetben fontolgatja, végzetes esetben akár tettekre is ragadtatja magát az illető. De az már valóban ritka.

2013. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 shadow1998 válasza:
MÉG soha :D
2013. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság nem, inkább az, hogyha megtörténne, hogyan reagálna a környezet körülöttem... szüleim, ismerősök, stb...
2013. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 snapsz94 válasza:
Menj neki a szakadéknak, ha dilis vagy! Elmúltál 12 éves?
2013. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tottenham válasza:

Egyszer igen életemben, de a labdarúgás megmentetett. Tudom furcsán hangzik, de mikor vége lett a nagy szerelemnek akkor úgy berúgtam, hogy elvesztettem az eszméletemet! Következő nap felkeltem remegő lábakkal...azt sem tudtam ki vagyok és hol..Belenéztem a tükörbe és azt mondtam: "Iránya a pálya és most új és erősebb ember leszek, nem egy gyáva aki feladja ilyen könnyen!"

Persze nehéz...én is non-stop a lánnyal álmodtam...a városban mindig őt láttam mindenhol, vagy a nevével futottam össze..rossz volt, de ha én...és még itt jó páran túl tudtuk tenni magunkat..akkor te is. :)

2013. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!