Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kicsinek csak engem ütött...

Kicsinek csak engem ütött szíven a Bambi című mese?

Figyelt kérdés

Már kicsinek is elég érzelgős gyerek voltam,nekem akkora traumát okozott ez a mese hogy még rágondolni sem mertem,de ha eszembe jutott sírógörcsöt kaptam.Most 12 éves kiskamasz vagyok de még mindíg sírok a mesénél.Szerencsére már nem annyira de egy két könnycsepp még mindíg kicsordul.

Téged is meghatott a mese? Csak az anyuka miatt sírtál?

Milyen korosztálynak ajánlod a mesét?



#trauma #Bambi #korosztálynak
2013. máj. 24. 00:58
 1/6 anonim válasza:
én még nem láttam, milyen? bár biztosan sírtam volna rajta kicsinek. kicsinek a dumbón is bőgtem.
2013. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez egy disney mese elég régi már youtobon is fent van.Bambi anyukája meghal benne,mert egy vadász lelővi.Erdő lakó állatokról szól legelsősorban bambiról az őzikéről.A dumbón én is sírtam nagyon sokat,bár már magára a történetre nem emlékszem.
2013. máj. 25. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kislányom, a Bambi 6 éveseknek való mese.Nem én nem bőgtem rajta, de ha olyan vagy aki egy fél jelenettől elbőgi magát és utána még sírógörcsöt kap akkor javaslom, hogy ne is kapcsold be a tévét.Lehet, hogy valami pszichés zavar áll a háttérben.
2013. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam, de minden mesében, legyen az Anasztázia, Shrek, vagy bármi, amiben történik valami szomorú, megható általában elsírom magam, vagy erősen könnyezek, pedig felnőtt vagyok. Felnőttként is megnézem a meséket, nincs azzal semmi baj.
2013. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösszönöm de nem fogok azért elmenni agyturkászhoz(vagy mihez?)

mert érzékeny vagyok.A többieknek meg kösszi a rendes választ.

2013. máj. 26. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj ha valaki érzelgős! Én pl. személy szerint nem vagyok (legalábbis nem tartom maga) érzelgősnek. Nem sírtam eddig se kiskoromban, se most nagyon meséken, de ettől még lehet valami szívszorító. Pl. ilyen nekem a Bambi és Oroszlánkirály. :)
2013. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!