Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon félek a sötétben. Hogy...

Nagyon félek a sötétben. Hogy küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. és nagyon nagyon félek a sötétben. de csak ha egyedül vagyok. és igazából nemtudom mitől félek.. attól hogy megjelenik valami szellem, vagy ufó vagy valami. pedig nem hiszek a szellemekben, ufokban.

és este nagyon félek, de akkor is ha fel van kapcsolva a villany. amúgy nem nézek horrorfilmeket meg ilyeneket...

a saját szobámban még annyira nem félek. de onnan egyszerüen nem merek kijönni este. pl wc-re.:(


2009. okt. 4. 19:52
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ja és nappal olyan nevetségesnek tartom ezt.. de este..akkor mindig rettegek:(
2009. okt. 4. 19:54
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
majd kinövöd szerintem
2009. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hát nemtudom.. már 15 éves vagyok..és szerintem nemfogom kinőni..öcsém 10 éves ő már egyáltalán nem fél, de régen ő is félt, és ő már most kinőtte..
2009. okt. 4. 20:00
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Én is így voltam. Aztán egyszer megfogadtam, hogy mától nem fogok félni.

Aztán este elkapott a félelem, hogy itt van valaki a szobámban. És akkor azt mondtam hangosan: na gyere, kaoj el, vigyél el, NEM ÉRDEKEL!

aztán mily meglepő, nem vitt el senki :D

és szép lassan kinőttem a félelmem... éjjeli lámpa legyen melletted, aztán kapcsold fel ha félsz, nézz körül és akkor biztos lehetsz abban hogy nincs ott senki. esetleg húzd le a redőnyt ha úgy jobb. vagy pont húzd fel ha úgy jobb.


kitartás! egyszer el fog múlni, hidd el :)

2009. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

szija, énis pontosan ezzel küzdök és egyszrűen énsem tom mit tegyek...:S én olyankor bekapcsolom a zenét vagy lemegyek tvzni, hátha az megnyugtat, mongyuk odakapcsolok a vivára vagy ilyesmi és max a nappaliba alszok el...vagy megvárom, h olyan álmos legyek h ne legyen időm foglalkozni azzal h félek...

és gondojj arra h ha pl jönne 1 szellem mit tudna csinálni??? semmmit, mert nem tud semmit megfogni stb. meg mit is akarna veled csinálni??? nem te ölted meg, valszeg csak barátkozni akar...szerintem nem nagyon tod leküzdeni, inkább csak idővel kinőni....


szintén 15/L

( bocsi ha sok a pontpontpont :D )

2009. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
detto kérdező !!:D:S pedig én már 18 vagyok:S:(
2009. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
én is szoktam félni a sötétben 22/L
2009. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

igazából szerintem nem is a sötéttől félek hanem az éjszakától. mert ha föl van kapcsolva a villany akkor is félek.

nappal viszont egyáltalán nem..

2009. okt. 4. 20:10
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Én is nagyon félek a sötétben:SS
2009. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Én is félek a sötétben pedig 19 éves lány vagyok.De merni mostmár merek sötétben aludni ,éjszakai lámpával meg az ágyam végén alvó macskámmal.

Nem tudom megnyugtat a közelsége,és ,hogy mégse vagyok egyedül a sötétben.

2009. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!