Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit útálsz magadban?

Mit útálsz magadban?

Figyelt kérdés
Illetve mit a legjobban?
2009. okt. 6. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
A súlyomat és hogy hajlamos vagyok a depresszióra, de nagyon. Talán ennyi, de ez bőven elég, hogy megkeserítse az életemet. 22 L
2009. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy sokszor még saját magamat sem vagyok képes elviselni és így, hogy várhatnám el, hogy engem elviseljenek... Sehogy :S Ezalatt nem azt értem, hogy bunkó vagyok, bár sokaknak sajnos ez jön le, mert nem nyitok az új emberek felé. Nem szeretem ha valami megváltozik az életemben (és sajnos most mentem egyetemre...) és mivel nem beszélgetek senkivel ezért azt hiszik egy beképzelt paraszt vagyok aki nem alacsonyodik le mások közé. Pedig szimplán csak magamnak való vagyok. Na szóval ezt nagyon utálom magamban. Elvont lélek vagyok. Igazi vízöntő :D
2009. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen nem bírok ellenállni a finom falatoknak:(
2009. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Azt, hogy sokszor nem tudok könnyen megnyílni mások előtt. Nem merek önmagam lenni és ezért sajnos elég sok mindent elveszítettem...L17

És te kedves kérdező?

2009. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
hogy elolvasom a hülye kérdéseidet
2009. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
nem tudom tartani a számat
2009. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően jól elvagyok magammal. Ha jobban utálnám a súlyomat, fogyókúráznék, ha kevésbé viselném el, hogy lusta vagyok, többet dolgoznék stb. :D
2009. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én azt hogy nem tudjuk megmondani, hogy hogy nézzünk ki! Csunyának tartom magam!
2009. okt. 7. 14:49
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Terhesség után csíkos maradt a hasam, pedig köldök pirszinget szerettem volna. Elég ronda. a lábam pirospöttyös, amolyan szőrbenövéses, semmi sem használ. Az arcomon van néhány bibírcsók szerű anyajegy. A kislábbújjamon a köröm eldeformálódva nő...asszem csak ennyi, de mindig van valami új ami miatt mérgelődöm. :) Most lehet mosolyogni!!!! :) 25 éves vagyok
2009. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

én csak a gynecomastia nevű "betegségem" utálom

DE AZT NAGYON

2009. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!