Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt/van még valaki hasonló...

Volt/van még valaki hasonló helyzetben? Senkinek nem szép, és mindenki rossz véleménnyel van a kinézetéről?

Figyelt kérdés

Nem tudom vannak-e itt emberek akik mentek/mennek át ezen ...(lányok legfőképp,mert én is lány vagyok).

Mindenki olyan rossz véleménnyel van rólam külső alapján,hogy értsétek: csúnyának tartanak.

Ha pl: mondják egy fiúnak,hogy:

-kéne mi?->vagy bármi hasonló.

akkor egyből.

-Na ne, jézus...-

Vagy ha csak úgy megjegyzik,hogy miért bámulod ennyire,csak nem tetszik,újra ez a szöveg szinte mindenkinél igen,amúgy bántó,csak leírva nem hangzik annyira brutálisan,ott nagyon szar érzés)

Van más lány, aki senkinek nem tetszik?

Nem bunkók,és semmi olyan,csak egy ilyen témába egyből hevesen tiltakoznak, káromkodva,és nem megbántva, nem ragozva,hogy olyan csúnya mint...stb... Csak azért kinyilvánítják a nem tetszésüket...


2013. jún. 6. 16:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Lényegében nem is én gondolom,én úgy gondolom átlagos lennék...:/ Mások pedig (jó oké,lehet nekik ugye az átlagban ez az,hogy nem jössz be,nem konkrétan csúnya vagy,de átlagos vagy) nem szoktak fújjogni mondjuk mint mondtam,csak megjegyzik,hogy nem kellenék nekik.

Képet nem rakok ki.

2013. jún. 7. 16:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult...nem épp kellemes :(
2013. jún. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem kellemes:(
2013. jún. 22. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!