Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak a leendő iskolám...

Mit csináljak a leendő iskolám miatt?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy ma voltam Apázczaiban,és felvettek.A probléma az hogy egy nagyon jó fej,nagyon kedves,nagyon összenőtt osztály már befogadott,és úgymond része lettem.Ez egy másik iskola.Mivel az Apáczai volt már februártól az álom,ezért biztos oda szeretnék átmenni,de hogyan hagyjam el a már megismert másik iskolát?Hogy adjam tudtukra hogy én most kiszállok,facebookon se keressenek mert 99% hogy többet az életben nem találkozunk,és hogy én már nem vagyok az osztály része?

2013. jún. 14. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem akarod velük a kapcsolatot tartani, sőt mindent meg akarsz velük szakítani (ami szerintem tökéletesen értelmetlen), az csak a te döntésed és ha elég érettnek tartod magad, hogy egy ilyen döntést meghozz, akkor azt is tudhatnád, hogy mit csinálj.
2013. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mégis mi tartaná egyben a velük való kapcsolatot?A két iskola még csak nincs is egymás közelében.Az osztály fele Budai,én viszont pesti.De még sok más választó ok van.Túl ritka találkozásokkal meg nem lehet fenntartani egy ismerősi kapcsolatot,egy barátságot kialakítani meg lehetetlen.


Szerintem itt egyetlen megoldás a bejelentés,csakhogy ennek mikéntje érdekelne.

2013. jún. 14. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlbonyolítod.


Egyszerűen elmondod nekik, hogy átmész egy másik iskolába, ezáltal ők is felfogják azt, hogy gyakorlatilag megszűnik a kapcsolatotok.


Attól, hogy elmész, még nem kell mindentől elvágnod magad, a Facebook pont arra van, hogy olyanok is lássák mi van veled, akik épp nem lehetnek melletted. Azt meg, hogy soha többé nem fogtok találkozni, sose tudhatod. Mindenesetre nem kell túlbonyolítani, ha jól kijöttetek egymással, akkor elhívhatod őket valahova, mielőtt elmennél s nagyjából ennyi.

2013. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Szerintem is csak mond el nekik bátran én egy éve költöztem az ország egyik feléből a másikba és velem is hasonló volt a helyzet a jó barátaid biztos hogy tartani fogják veled a kapcsolatot most fog kiderülni hogy ki is az igazi barátod szerintem. És ha tényleg átmész egy másik iskolába akkor egyszer úgy is megtudják szerintem jobb lenne minél hamarabb elmondanod mert ha véletlenül a barátaid mástól tudják meg rosszul fog nekik esni hogy nem szóltál te nekik. És ha valaki akar valakivel találkozni azt megoldják de az is biztos hogy lesz sok új barátod is!!

2013. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!