Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezek közül miben hiszel? ->

Ezek közül miben hiszel? ->

Figyelt kérdés

1. Isten

2. Szellemek, kísértetek

3. Földönkívüliek, ufók

4. Babonák

5. Sellők, hableányok

6. Őrangyal


ÉN

1. nem igazán

2. teljes mértékben

3. teljes mértékben

4. nem

5. is-is

6. egyáltalán nem

14/L


2009. okt. 10. 19:26
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
én a sellőkben hiszek és tudom, hogy hogyan legyél az, mert én az vagyok. máig nem felejtem el ezt a csodát. Varázserőim is vannak: meg tudom fagyasztani a vizet, fel tudom forralni és mozgatni tudom. Nagyon jó. Ha azt akarod, hogy mondjam meg, hogy hogyan legyél, akkor írj: tooklevente@gmail.com
2009. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

1. Úgy, mint keresztény isten, nem, de hiszem, hogy vannak emberfeletti hatalmak

2. igen, és félek is tőlük

3. a földönkívüli életben hiszek, az ufókban nem. Hiszen ufó bármi lehet, ami az égen megy, és nem lehet felismerni.

4. nekem is vannak olyan babonáim, amiket tartok

5. jó lenne hinni, hogy vannak, esetleg voltak ember felsőtestű, hal alsótestű lények a tengerek mélyén. A sellőkben nem hiszek, hanem elismerem létezésüket. (Sellőnek a vízesés bizonyos részét is nevezik, bocs, ez kihagyhatatlan volt)

6. őrangyalban nem, sorsban, megérzésékben igen

2010. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

1.nem

2.nem

3.nem

4.nem

5.nem

6.nem

2010. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

1.Egy kicsit

2.Nem jó kimondanom de félig meddig igen

3.Egyáltalán nem

4.Nem

5.Nem de jó lenne ha mégis léteznének

6.TELJES MÉRTÉKBEN!!!!Úgy érzem az őrangyalomnak köszönhetek olyan dolgokat mint pl:KIcsikoromban olyan edényt tettem a mikróba amitől fel is robbanhatott volna az egész mikró DE! nem is szikrázott....pedig kellett volna.Szóval ez 100% de azt hiszem egyénfüggő:D


12/L

2010. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

lóf*sz vámpírok...-.-"

az idióta twilight miatt??

szánalom aki azokban hisz :)

amúgy:1.bizonytalan vagyok,de inkább igen

2.nem -.-" LOL.

3.kicsit....

4.nem

5.nemtudom

6.hülye aki hisz ilyesmiben :) -.-"

2010. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

1.Nem katolikus,bibliásban,csak a természetfeletti erőben(van egy kis bizonytalanságom)

2.Egen(mivel az embernek igenis van lelke)

3.Igen(egy rohadtnagy folyamatosan növekvő univerzumban,ami csupán többszázezermilliócsrilliótrilliárdbilliárd bolygót meg mindent tartalmaz miért ne?Amúgy is találtak már a közelünkben egy bolygót amin lehetséges élet alakulhat ki)

4.Nem igazán

5.Nem,bár génmanipuláció lehetséges,meghát állítólag a Marsot is jobban ismerjük mint az óceánt...

6.Ilyen formában nem hiszem hogy mindig van a hátunk mögött egy angyalka,de abban teljes mértékben hogy van egy erő körülöttünk ami mindig a helyes irányba terel.Rajtunk múlik hogy elfogadjuk-e az irányítást.


Anno+érdekesség azoknak akik nem hisznek a teremtésben...

Több kutatás bizonyítja,hogy az eddig vizsgált(több ezer)férfi DNS-ében találtak egyetlen egy ugyanolyan gént...mindnél meg volt és teljesen ugyan az.Picike,nagyon de ott volt...

..........ÁDÁM??!!

(Nem,nem az Y kromoszóma!Nőknél nem találtak ilyesmit)

2010. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

1igen

2nem

3nem

4igen

5nem

talán

2010. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!