Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok így élni, egy...

Nem akarok így élni, egy értéktelen ember vagyok, meg akarok halni, de nem bírom megtenni a többiek miatt?

Figyelt kérdés
Az van, hogy én egy nagy sza... vagyok. Akármennyi pasim volt, mind ba...ott át a francba. Nem kellettem nekik (és nem, velük nem beszéltem így, nem káromkodtam, mielőtt valaki a trágár stílusomat kifogásolná, amit csak a kétségbeesés hoz ki belőlem). Csak nem akarok létezni, azt akarom, hogy ne kelljen semmiről sem tudnom, hogy ne fájjon semmi. Nyugtatókon élek, remegek, egész nap sírok, mert hiába tettem meg értünk mindent, mégsem kellek neki. Mi a fenét rontottam el? Más mit tud jobban? Nem értem, de már nem is érdekel. Mást választottak helyettem. Csak azt akarom, hogy könnyű legyek, hogy semmit ne érezzek, mert mérhetetlen fizikai fájdalmaim vannak. Úgy tudok csak létezni, ha folyamatosan adagolok magamnak valami nyugtatót, vagy iszok, mert ezt csak kábult állapotban lehet elviselni. Csak nagyon sajnálom a szüleimet, anya tuti nem élné túl, és ezt hogy tehetném meg? De így sem bírok élni. Szerintetek feldolgozná ezt a családom? Nem hagyhatom őket így, nem tehetem meg, de nem bírom már tovább.
2013. jún. 25. 15:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
Csak nyugi csajszi. Mindenkit atvernek,nem te vagy az elso es nem is az utolso. Engem legutobb a "pasim" csakugy szonelkul hagyott el. Es tudod miert? Elmondom,en rontottam el azzal,hogy nem fogadtam el tole a szeretetet es a bokokat. Eleg bizalmatlan voltam,pedig O sokmindent megtett. Ennek ellenere egy budostaplo,hogy szonelkul otthagyott, de O eros volt. Erosebb volt mint en es ezt erezte. Es segitett nekem,hogy tanuljak belole. Ezt azert mondtam el,mert akarmi tortent ( nem muszaj,hogy az legyen mint ami velem tortent) tanulni kell belole. Gondold at jol a dolgokat! Mindent jol csinaltal? Tenyleg mindent? Magaddal beszeld meg,magad elott nem kell hazudnod. A baratnod,havernod,anyukad,tesod...akarki elott lehet,hogy szepited a dolgot,DE MAGADBAN...amikor egymagad vagy,oszinten kerdezd meg: tenyleg mindent jol csinaltam? Es mivel emberek vagyunk hibazhatunk..ezt masnak nem muszaj bevallanod,csak magadban tudd. Es akkorha tudod,hogy mi lehetett az oka egybol nem akarod megtenni... Mert az a baj,hogy azt hiszed,hogy ok nelkul hagytak el,de nem. Ket ok lehetseges 1,te hibaztal 2, nyomorekokkal alltal eddig ossze. Ha te hibaztal,az meg jo is,hiszen tanulhatsz belole. Ha a 2. a megfejtes akkor meg miert kinzod magad? Szimplan sggarcok...:) Fel a fejjel:)
2013. szept. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!