Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » TIPPEK lehangoltság és üresség...

TIPPEK lehangoltság és üresség ellen? Légyszi!

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 18:50
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ha megmondod lehet,hogy tudok segíteni :)
2013. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

evés:D

és ha fiú vagyok, akkor egy mosolygós, kacagós lánytársaság (kortól függetlenül)

2013. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem igazan fejtetted ki a kerdest, igy eleg nehez barmilyen tanacsot adni... Ez csak hangulatingadozas vagy depresszio?
2013. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

17 éves làny.

Hangulatingadozás,de valamikor van konkrét depressziò is (orvos diagnosztizâlta).

Most ìgy nyàron főleg a kedvenc magyar énekesnőm koncertjei utàn érzem ezt napokig ,amikor már itthon vagyok.Vàrom a következőt.De utána megint ez lesz. :(

Na meg,ha elkap a nosztalgikus hangulat mùltbeli nyarakkal kapcsilazban.

2013. júl. 8. 19:09
 5/6 A kérdező kommentje:
*kapcsolatban :P
2013. júl. 8. 19:10
 6/6 anonim válasza:

Szerintem valami építő jellegű, kreatív tevékenység sokat segíthet, amiben kifejezheted önmagad és rövid távon is már eredményes. Sokat javíthat a hangulatodon, ha apró, könnyen elérhető sikerekkel halmozod el Magad. Illetve ezek segítenek az önmegismerésben, hogy jobban tudd, hogy mi a jó és a rossz, mi az amit szeretsz, ami használ, hogy ki is vagy Te és mi célból, hogy mi az az út ami számodra járandó. Fontos kérdések és ha már csak gondolkdunk rajta az is elősegít egy öngyógyulási folyamatot, egészségesebb létet.


Mondjuk fess, rajzolgass. Rakj be valami nyugodtabb, mélyebb zenét (én konkrétan ambient-et és trance-t szoktam).. belemerülsz, kizárod a külvilágot és csak az alkotással foglalkozol. Észre se fogod venni, hogy nagyon hamar elrepül az idő és nem lesz üres érzete. Később se fogsz rá úgy gondolni, mert ott lesz az eredmény, a mű a kezedben. Ilyesmi engem teljesen feltölt és megnyugtat. :)


Vagy menj el kocogni lassú, pihenős tempóban (közben hallgathatsz zenét is), figyeld ahogy változik körülötted a táj, a környezeted apró mozzanatait. Figyelj oda a légzésedre és a mozgásodra is, hogy kiegyensúlyozott legyen. A szabadság ad egy fajta teljesség érzetet. Ha gondolod fuss úgy, hogy találomra indulsz el, új irányokat felfedezni ahol még sosem voltál. (mellesleg a sport endorfinokat termel, kitűnő természetes mód arra, hogy boldogság hormonokhoz juss)


Hagyd, hogy ezek a pozitív dolgok kitöltsék az életedet azáltal, hogy csinálod őket. :) És próbáld jóval körülvenni magad, a rossz/negatív dolgokat meg elkerülni. Egyébként még valami amiről nem szabad megfeledkezni: barátok, emberek, kapcsolatok (? kérdezem is, ők Veled vannak, segítenek? próbálj meg velü sok időt eltölteni, vidáman).

Remélem valamennyire hasznodra válik amit írtam. Ha tudok segíteni vagy bármi van, nyugodtan írj, szívesen meghallgatlak és korodbeli vagyok. :)

2013. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!