Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert erzem azt hogy meg...

Miert erzem azt hogy meg akarok halni?

Figyelt kérdés
dolgozni tanulni utalok csajom nincs haverjaim se az agybol is utalok kikelni. Mindig ara gondolok milyen jo lenem halotnak lenni legalabb nem kene it szenvednem mit tegyek?

2013. júl. 13. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Milyen gyötredelmes, és fárasztó életed lehet, haver, minden elismerésem a tied, hogy kibírod. :o

Egyébként meg... Mert egy ingyenélő barom vagy. Más örül hogy van munkája, és vannak helyek, ahol még az iskolába járás is kiváltságnak számít. Emeld fel azt a zamatos segged, és sürgősen változtass a hozzáállásodon, mert szavak sincsenek rá. Szánnivaló majom vagy.

2013. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azért írt ide hogy ilyen idióták csesztessék már bocsi..én megértem szerezz haverokat velük sokkal jobb és könnyebb az élet !
2013. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sulyos depresszió.

És csak úgy jössz ki ebből a nehéz helyzetből ha felkeresel egy orvost. Lehet, hogy nem lesz kőnnyü de hidd el, hogy egyedül nem fog sikerülni, hogy megbirkózz ezzel a helyzettel!

KITARTÁS!

2013. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele de gyáva vagyok megcsinálni.remélem neked összejön ha tényleg azt szeretnéd.

másrészről viszont a lusta önsajnálat rossz önző dolog.

próbálj keresni valakit vagy valamit ami leköt és szereted, így nem lesz időd energiád kedved az önsajnálatra és a végére csak egy emlék lesz.


ha nem jön be akkor kereshetsz szakembert mint ahogy előttem írták.

2013. júl. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt üzente Ma Jézus:

"S felszólítalak Benneteket soha ne adjátok fel Létetek kis gond okán sem, sem akkor ha vihar dúl Bennetek mélyen,mert az érzések megfognak Titeket, Rátok ragadnak az emberek szennyei, vagy épp csak a hangulatuk. Ezt változtassátok meg Magatokban, ha ilyen történne. Védelmet kérjetek és kaptok, mint mást is, ha kéritek teljes Szívetekkel-Lelketekkel. Bölcs dolog az Én utamon járni, melyet kitapostam előttetek, hogy könnyebben járjatok az Atyához vezető szűk ösvényen, s teregetitek a bárányaitok, ahogy én terelgetem/terelgettem az Enyéimet! Tanítsátokmeg Minden Léleknek, kik utatokba kerülnek, hogy mi az Igaz Szeretet, hisz annyira fontos,hogy ezt minden tanítvány felismerje lelkében-mivoltában-fényében. Békével s szeretettel forduljatok azok felé, kik segítségetek kérik, hisz részei vagytok a Beavatásnak, mely a Gyógyítást adta kezetekbe, hogy begyógyítsátok eme Világ sebeit. A Földanya sebeit, melyek véreznek, mégpedig az emberi gyarlóság és gonoszság miatt. Ezeken tudjatok felülkerekedni és tenni a dolgotok, a Jót, mely Bennetek van, a segítő szándékot, a kedves szavakat, és mindemellett fejlődtök folyamatosan. Bizony mondom Néktek, ez a Világ nem az a Világ ahova valók vagytok, de azért vagytok itt az utolsó időkben, mert vállaltátok és felelősséggel tartoztok Magatok, a Föld és az Atya felé azért hogy megváltozzon és Földi Mennyországot teremtsetek. "

[link]

2013. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!