Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tennem? Annyi mindent...

Mit kéne tennem? Annyi mindent próbáltam már és sose jön össze.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a baj velem. Soha nem sikerül semmi. Bármibe belefogok nem tudom végig csinálni mert mindig történik valami ami miatt elrontom és ez már nagyon idegesítő. Leginkább a lányoknál van így. Eleinte jó minden, próbálok olyan maradni (és szerintem sikerül is) amilyen az elején vagyok de egy kis idő után történik valami és tönkremegy a kapcsolatunk. Először tök jó minden, passzolunk egymáshoz, elvagyunk, szeretjük egymást, elkezdünk vitázni, veszekedni és szakítunk. Az összes kapcsolatommal kb ez volt. Az utolsónál már az eljegyzés is megvolt és utána szakított velem. Szeretnék már családot alapítani, nem öregen akarom ezt megélni de ki fogok futni az időből. Van már egy gyerekem akit szeretek is, de szükségem lenne egy feleségre és talán egy közös gyerekre. A lányom anyjával nem jövünk ki jól és neki már amúgy is van valakije. Egyébként nem tervezett gyerek volt, mielőtt beszólnátok, hogy minek csináltam de nem bánom, hogy megszületett. Legalább ő ad egy kis értelmet az életemnek. Szerintem velem van a hiba de nem tudom hol. Mit tegyek?

27/F


2013. júl. 17. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy durva módszer, de kérdezd meg az exeidet...

mert mi nem ismerünk, nem tudjuk milyen vagy, ha benned van a hiba, akkor se tudjuk megmondani mi az

esetleg akkor, ha elmeséled hogy mitől hogyan mentek tönkre pontosan a kapcsolataid

2013. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első sornál tartok, és az alapján azt mondom, hogy azt tanultad a szüleidtől, hogy "Úgysem fog sikerülni", ez a meggyőződés van a tudattalanodban és az alapján választasz embereket, eseményeket, hogy ennek a meggyőződésnek megfelelhess. Menj el kineziológushoz, feloldja.

Olvasom tovább.

2013. júl. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahhá!

" egy kis idő után történik valami és tönkremegy a kapcsolatunk.(...) elkezdünk vitázni, veszekedni és szakítunk."


Pontosan miért kezdődik a veszekedés és ki kezdi? És mi a témája?

2013. júl. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem neked is tudnod kell,hogy mi miatt hagynak el a lányok. Ha valakivel eljutunk az eljegyzésig, ott már valami nagyon durva dolognak kell közbejönni, hogy hirtelen és végérvényesen elutasítsanak, nem hiszem, hogy te nem tudod elképzelni sem az okát. Ha viszont tényleg nem tudod akkor már meg is találtuk az okot, csak ezen mi nem tudunk segíteni.
2013. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
"kis idő" ez a bajod. Kis idő nem elég arra, hogy igazán megismerd a másikat.
2013. júl. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt a miértet nem fogjuk tudni megfejteni. Azt hamarabb a másik fél (felek) nyilatkozatából tudnuk.
2013. júl. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!