Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elviselhetetlen a személyisége...

Elviselhetetlen a személyiségem, mit tudnék vele tenni, hogy változtassam meg?

Figyelt kérdés

Kb. minden fiatal, akivel megpróbáltam összebarátkozni, ezt gondolta eddig rólam, szóval valószínűleg így is van.

Persze tudom, hogy így ismeretlenül nem lehet megmondani, mi velem a baj, de akármi is az, mit tehetnék annak érdekében, hogy megváltozzak, hogy kevésbé legyek elviselhetetlen?

Interneten mondták ezt főleg egyébként, akikkel ott beszéltem, de lehet élőben is ez a véleményük.

18/F


2013. júl. 25. 12:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
keress idősebb emberek társaságát. Ha ez mind amit leírtál iskolatársakkal történt annak van egy jó oka, ha nem, akkor csak az összes korodbelivel szemben máshogy gondolkodsz. Legegyszerűbb, ha keresel valami hobbit ahol társaságba tudsz épülni, ott általában vannak idősebbek, akikkel lehet jól kijönnél.
2014. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!