Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha kiderülne, hogy egy jóbarát...

Ha kiderülne, hogy egy jóbarátod AIDS-es, eltávolodnál tőle?

Figyelt kérdés
2006. nov. 5. 11:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
szerintem amíg nem keverednék ilyen helyzetbe, el is hinném, hogy nem. de valószínű, az életben másképp történne.
2008. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy hülye kérdés. Ha valaki tényleg jóbarát, ilyen helyzetben is mellette maradsz és megpróbálsz mindenben segíteni neki. A fertőzés veszélye meg nem is áll fent, mivel ha egy jóbarát, akkor ott nincs olyan kapcsolat, ahol az aids terjedhet.
2008. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
Elméletben biztos kitartanék mellette.., de nem lehetek biztos benne hogy hogyan reagálnék erre a valóságban. Szerintem nem távolodnék el tőle, de biztos lenne bennem valami félelem. Bár tisztában vagyok azzal, hogy azt nem lehet csak úgy elkapni.. mégis.
2009. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem..Mivel olyan kapcsolatba egy BARÁT-tal nem kerülök,ahol terjed az aids.

Viszont ha ellenkező nemű [annak ellenére,hogy gondolom ő alapbol nem menne..] nem mennék vele buliba,és nem is innék vele..

2009. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
nem, dehogyis. kiállnék mellette még jobban, mint eddig.
2009. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

egy oylan embernek akiről kiderül, h halálos beteg, szerinted milyen érzés ha mindenki eltávolodik tőle?

csak képzeljétek magatokat a helyébe!!

2009. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Főleg ha AIDS-es... ami nem terjed érintkezéssel aúúúhh -.- Csak nemi úton.. vagy közös tű használatával.. gratulálok azoknak a senki köcsögöknek, akik eltávolodnának tőle...

14L

2009. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%
hát nekem egy barátomról kiderült, épp ezér olvasgatok most itt, de eszem ágában sincs eltávolodni tőle, inkább csak utánanézek mi mennyire kockázatos, és vigyázok magamra.
2010. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
én nem távolodnék el tőle hanem segítenék neki hogy boldog legyen abban az időben ameddig él. hogy érezze hogy számíthat rám. alapból nem terjed az AIDS ölelés meg ilyenek útján. Diana sem lett HIV pozitív amikor megölelt egy AIDS-est.
2010. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem fordulna a fejemben, hogy eltávolodjak tőle. Most ha így rágondolok, hogy kik azok, akiket jó barátaimnak tartok, és elképzelem, hogy valamelyiküket megtámadja ez a halálos kór, eszembe sem jutna, hogy bármelyiküket is magára hagyjam ezzel. Az mondjuk biztos, hogy saját magamat sajnálnám rendesen, hogy végig kell néznem, ahogy leépül egy személy, aki fontos nekem, de ez nem befolyásolna.
2010. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!