Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha kiderülne, hogy egy jóbarát...

Ha kiderülne, hogy egy jóbarátod AIDS-es, eltávolodnál tőle?

Figyelt kérdés
2006. nov. 5. 11:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak többé nem nagyon b*sznám seggbe XD
2010. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
mivel a jóbarátom, ezért ö is vágja, hogy nem köll közelébe menjek
2010. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy 'csak' emiatt eltávolodnék tőle. A barátaimmal amúgy sem ápolok olyan kapcsolatot ahol elkaphatnám tőle, másrészről meg attól vagyok a barátja hogy akármekkora szarban kitartok mellette. Még az sem érintene olyan rosszul, ha valahogy mégis elkapnám tőle.. de azzal nem tudnék együtt élni hogy egy ilyen elkeserítő helyzetben én elmentem mellőle..

Egyébként meg az is befolyásolna azért hogy hogyan kapja el. Azért nem mindegy, hogy vérátömlesztéssel mondjuk vagy azért mert egy ordas k.rva/b.zi.

2010. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
29%
ha megujjaztam egy láynt meg smároltam vele meg bekapta a faszomat akkor lehet valami fertüzés mert én kiütéses letem haverom is és hogy lehet valami fertözés?
2011. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Előző szerintem nem ide akarta tenni ezt a választ.


Egyébként sose távolodnék el tőle.Sőt,mindent elkövetnék hogy valahogy könnyebbé tegyem az életét,hogy valamennyire normálisnak tudja érezni magát.

Szerintem aki igennel vagy még talánnal válaszol erre a kérdésre az nem tudja milyen érzés az hogy van egy igaz barátod,vagy még nem érzett ilyet senki felé.

2013. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!